Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
23.03.2022
Jsi úžasná bytost. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.11.2022 Astrologie
Zatmění Měsíce
Už je tady a její energie bude přetrvávat i příští týden, takže tady je několik tipů, co byste mohli udělat, abyste využili energii, která přichází s ... číst celé
24.10.2022 Astrologie
Sezóna Štírů
Sezóna Štíra je časem soustředění se dovnitř, spousty hlubokých úvah a možností transformace a znovuzrození. Je čas ponořit se hluboko do toho, co je ... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Astrologie
  4. Aktualizace energie a novoluní v Raku 29.6.2022
27.06.2022
Astrologie

Aktualizace energie a novoluní v Raku 29.6.2022

Aktualizace energie 

Týden, který je před námi, bude intenzivní. Vzhledem k tomu, že Neptun je retrográdní, bude novoluní v Raku a Venuše se přesunula do Blíženců během jednoho týdne (a to ani nezahrnuje to, co přichází přes první červencový týden!), není divu, že jsme uprostřed dalšího masového probuzení. S Venuší nyní v Blížencích pociťujeme hlubší zvědavost v životě a lásce. Neptun se chystá vrátit zpět do znamení zasněných Ryb, přinášející všechny staré zvyky a spouštěče, zatímco my také hledáme pravdu a nově definujeme své hranice.

K tomu všemu nás novoluní v intuitivním znamení Raka podporuje v rozšiřování naší intuice a projevuje hlubší propojení duše. Energie je zesilována retrográdním Satrunem, který pracuje na obnovení rovnováhy jakékoli karmy v našich životech, ať už dobré nebo špatné. 

Během tohoto období si všimněte všech změn ve způsobu, jakým komunikujete s ostatními kolem vás. Dávejte dobrý pozor na své instinkty, vaše intuice je SILNÁ.

Čím se cítíte, že procházíte?

Všimli jste si, že se objevují nějaké osoby nebo situace z vaší minulosti, i když je to jen ve vašich myšlenkách nebo snech?

Novoluní v Raku 29. 6. 2022

Tento měsíc je zde, aby nám připomněl, abychom se hluboce vrátili domů sami k sobě. Novoluní je čas na odpočinek a rozjímání uvnitř. Toto je první měsíční fáze měsíčního cyklu a připomíná nám, abychom zpomalili a mohli si stanovit záměry na nadcházející měsíc.

Rak je matkou zvěrokruhu. Připomíná nám, abychom se drželi, živili se a starali se o druhé. Pod tímto měsícem vás vyzývám, abyste se zamysleli nad tím, jak můžete více respektovat své potřeby.

Zde je několik tipů, jak využít tento měsíc…

Výzvy k zápisu do deníku:
🕯 Co jste připraveni vydat v tuto chvíli?
🕯 Co chcete v příštím měsíci projevit?
🕯 Jak se můžete každý den více vyživovat?
🕯 Jak můžete více ctít své tělo?
🕯 Jaký je váš vztah k matce uvnitř?

Dejte si vše, co potřebujete k tomuto novoluní. Nechte si prostor pro cokoli, co prožíváte, a zeptejte se sami sebe: co potřebuji? Pak si to nechte přijmout.

Šťastný konec června! Vydržte, přátelé.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Důležité

Vlastnosti a popis kamene, které se nevztahují fyzikálním a chemickým vlastnostem kamene, jsou napsané z obecně šíření a dostupných informací o lidových tradicí využití kamene, nejsou ověřeny vědou, proto dle zákona 89/2012 Sb. není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

 

 
Kontakty
Ing. Helena Kristinová
Ing. Helena Kristinová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz