Vonný olej do aromalampy Eden - Vánoční borovice

 

Vánoční borovice je zvláštní vůně. Je cítit po pomerančích, vánočním cukroví, horkém ovocném čaji a vůni vánočního stromečku dohromady.

Dostupnost Skladem (1 ks)
55 Kč
   
Kategorie Aromalampy a vonné oleje
 

Vonný olej do aromalampy Eden - Vánoční borovice

Vánoční borovice je zvláštní vůně. Je cítit po pomerančích, vánočním cukroví, horkém ovocném čaji a vůni vánočního stromečku (borovičky) dohromady. Krásně provoní prostor vašeho domova. Vonný olej značky Eden je určený pouze pro použití v aromalampě.

Magie vůní
Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Použití
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3 - 6 kapek vonného oleje. Záleží na tom, jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Varování
Chraňte před dětmi a přímým stykem s očima a s kůží.

Obsah
10 ml