• 1 z 3
 

Vonný olej do aromalampy Eden - Ylang ylang

 

Ylang ylang je vůně intenzívní, omamná, smysly probouzející. Vůně zklidňuje, působí jako antidepresivum a afrodiziakum, snižuje nervové napětí a také působí při nespavosti.

Dostupnost Skladem (2 ks)
55 Kč
   
Kategorie Aromalampy a vonné oleje
 

Vonný olej do aromalampy Eden - Ylang ylang

Ylang ylang je vůně intenzívní, omamná, smysly probouzející. Vůně zklidňuje, působí jako antidepresivum a afrodiziakum, snižuje nervové napětí a také působí při nespavosti. Krásně provoní prostor vašeho domova. Vonný olej značky Eden je určený pouze pro použití v aromalampě.

Magie vůní
Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Použití
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3 - 6 kapek vonného oleje. Záleží na tom, jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Varování
Chraňte před dětmi a přímým stykem s očima a s kůží.

Obsah
10 ml