Vonný olej Ritual - Japonská Magnolie 10 ml

 

Japonská magnolie, to je čerstvá a osvěžující vůně ranní rosy na květech magnólií. Tato nádherná vůně vás povzbudí a naladí na vnímání krásy.

Dostupnost Skladem (1 ks)
45 Kč
   
Kategorie Aromalampy a vonné oleje
 

Vonný olej Ritual - Japonská Magnolie 10 ml

Japonská magnolie, to je čerstvá a osvěžující vůně ranní rosy na květech magnólií. Nejedná se o přeslazenou vůni, spíše decentně květinovou. Tato nádherná vůně vás povzbudí a naladí na vnímání krásy. Vonný olej je určený pouze pro použití v aromalampě.

Magie vůní
Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Použití
Do misky aromalampy nalijte vodu a do ní nakapejte 3 - 6 kapek vonného oleje. Záleží na tom, jak silnou chcete mít vůni. Nenechte vodu vypařit, protože keramické aromalampy by mohly přehřátím prasknout.

Varování
Chraňte před dětmi a přímým stykem s očima a s kůží.

Obsah
10 ml