Novoluní 4.12. ve znamení Střelce

Novoluní 4.12. ve znamení Střelce


Strach pustit staré
Během tohoto Novoluní se budou mnozí z vás potýkat se strachem pustit se něčeho starého. Začít žít, začít si věřit a rozhodovat se podle vlastního cítění. Začínáte žít podle sebe, vše se ve vás uvolňuje, vše staré padá a hroutí se. Už ve vás není nic nosného, co by vám umožňovalo žít nadále tyto nefunkční energie. A to je dobře. Život je ve vás, ne kolem vás.


Meditační téma: Přerod
Odhoďte strach, který už nepotřebujete
Nosíte v sobě strach, který už není třeba. Možná máte pocity viny ohledně něčeho ve vlastním životě. Nemusíte. Vaše vina to není. Dovolte si, aby se ve vás vše narovnalo. Zároveň z vás odchází strachy spojené s vaší ženskou stránkou a s mateřstvím, které se ve vás probouzí.
Dovolte si prožívat krásný a spokojený život.


Meditační téma: Pohodlí – dovolte si
Na chvíli se zastavte
Něco vás neustále žene kupředu, ale na chvíli se zastavte a jen sledujte, co se stane. Podívejte se pozorně, zda vše kolem sebe vidíte skutečně takové, jaké to je.


Meditační téma: Zklidněte svůj vnitřní svět
Rituál pro Lepší svět
Lepší svět nevytvoříte ničím jiným než vlastní změnou zevnitř, změnou sebe sama. Začněte se na vše dívat pozitivně, věřte si a budujte pro sebe lepší život. Dovolte si prožívat pouze to krásné, buďte sami sebou a dělejte jen to, co cítíte, že je správné.


Nemůžete po světu a lidech kolem sebe chtít, aby žili své životy jinak, dokud tak nebudete žít sami. Ve chvíli, kdy budete vnitřně šťastni a budete mít otevřené srdce, budete si do života přitahovat pouze stejně naladěné lidi. Svět kolem vás se bude měnit.
Abyste dosáhli vnitřního štěstí a života v lásce, poslouchejte vlastní nitro, ztište se a nechte se vést k tomu, co vám dělá opravdu radost.

Důležité je najít se ve třech základních oblastech života:

  1. Partnerství – přejte si toho pravého partnera pro sebe a nechte na vesmíru, ať vám ho pošle.
  2. Hojnost – vesmír ví nejlépe, v jaké práci budete šťastni. Nechte vše, ať k vám přijde samo.
  3. Zdraví – uvolněte se a vnitřně se nastavte, že jste zdraví. Zda vám přijde do života nový terapeut nebo narazíte na výborného celostního lékaře, to už nechte na vyšší moci.


Najděte si čas pro sebe, udělejte si u každého bodu několik poznámek, co byste si přáli jinak a co vám již nevyhovuje. Otevřete se změně. Myslete s Láskou na vše, co je vám drahé a na všechny své blízké.

S láskou Helena

Novoluní ve Střelci