Novoluní v beranu 12.4.2021

Novoluní v beranu (1)

Nebojte se změn. Novoluní v Beranu vám bude přát
Začíná jaro a s ním chcete do svého života vnést nové změny, jenže stále vám připadá, že chodíte v bludném kruhu? Děláte pořád tu samou věc pořád dokola – a vždy se stejným výsledkem? Nyní je tomu konec. 12. dubna ve 4:30 hod. přichází novoluní v Beranu, které vám pozitivně pomůže odrazit se ode dna – a konečně přijdou tolik vámi očekávané změny.


Je čas na změnu
Každý člověk má občas pocit, že ať udělá cokoliv, dojde vždy ke stejnému konci. Dělá pořád ty stejné chyby a v jeho životě se nic nemění. Pokud je to i váš případ, nyní je skvělá příležitost k opravdové změně – a novoluní v Beranu vám s tím pomůže. Jen se na chvíli zastavte a opravdu se zamyslete nad tím, jaké změny ve svém životě si přejete uskutečnit, abyste jich posléze nelitovali. Ne všechno staré je vždy špatné.


Myslete pozitivně
Novým změnám můžete jít jednoduše naproti už jen tím, že budete myslet pozitivně. O sobě a svých blízkých mluvte jen hezky – a klidně si dělejte občas malou radost. Novoluní v Beranu posílí vaše myšlenky a ty se poté snáz přenesou do vašeho života. Jen poslouchejte svou intuici, která se nemýlí. Nebojte se ani porozhlédnout po nových pracovních příležitostech, pokud ve svém starém zaměstnání nejste spokojeni. Nyní můžete začít i podnikat.


Rituál osobní síly a posílení energie
Novoluní v Beranu je velmi silné, a tak vám propůjčí trochu té energie navíc. Využijte ji a posilte rituálem. Během něho se obklopte co nejvíce červenou barvou. Ta totiž silně podporuje spojení se zemí. Pohodlně se usaďte, zapalte červené svíce, pusťte si relaxační hudbu a nechte svou mysl plynout. Představujte si, čeho chcete dosáhnout a jak by se měl ubírat váš život. Využijte Beranovy síly k tomu, aby do vašeho života konečně přišla změna, kterou si přejete.


Abyste sílu rituálu posílili, měli byste ho dělat pravidelně. Buďte aktivní a věřte si, že máte v životě ještě spoustu možností a příležitostí, jen je třeba je využít.