Novoluní v Blížencích 10.6.2021

Novoluní v Blížencích přinese do vašeho života zbrklost, ale i úžasné nápady
Blíží se Novoluní v Blížencích, které letos spadá na 10.6.2021 ve 12:52 hod. Do vašeho života přinese jak věci dobré, tak bohužel i ty zlé. Proto byste se měli zaměřit hlavně na to, abyste nebyli příliš zbrklí a komunikovali se svým okolím srozumitelně. Přesto budete plni skvělých nápadů a vaše fantazie pojede na plné obrátky.

Pozor na zbrklost a úrazy
V této době, kdy váš život ovlivňuje znamení Blíženců, se budete snažit jednat příliš zbrkle a impulzivně. Než učiníte jakékoliv rozhodnutí, raději se na chvíli zastavte a trochu se nad nápadem, který se právě zrodil ve vaší hlavě, zamyslete. Nesnažte se dělat ani ukvapené závěry a rozhodně si dejte pozor na úrazy. Díky tomu, že budete impulzivní, nedáte si na sebe příliš velký pozor, a tak hrozí, že se vám přihodí nemilý úraz či zranění.

Kreativita vám chybět nebude
Ne všechno však bude tolik zlé v této době. Nešikovnost, kterou si teď budete procházet, vám vynahradí vaše fantazie, která vám nedá snad ani pořádně spát. Budete mít spoustu skvělých nápadů, jen si dobře promyslete jejich realizaci a nepouštějte se do více akcí najednou. Nakonec byste nemuseli nic z toho dotáhnout do zdárného konce, a to by byla škoda. Využijte i toho, že se v těchto dnech stanete mistrem v komunikaci, můžete díky tomu získat lepší pracovní místo.

Zaměřte se na rituál, kterým si přivoláte lepší práci a dáte o sobě světu vědět


Protože právě v této době je ideální doba najít si nové zaměstnání, podpořte vaše nové vytoužené místo rituálem, jak si přivolat práci a jak o sobě říci světu.
Budete k tomu potřebovat něco na psaní a místo, kde se cítíte dobře.

  • V klidu se posaďte a na papír si napište, jaké místo hledáte, co umíte a také to, co potřebujete.
  • Připište tam i všechno, co chcete, aby se o vás svět dozvěděl.
  • Pak už jen relaxujte a představujte si u toho vaši novou vysněnou práci.


Představte si i pracovní pohovor, kde o sobě řeknete všechno, v čem jste dobří a proč právě vy byste toto místo měli dostat.

NOVOLUNÍ V BLÍŽENCÍCH