Novoluní v Býku 11.5.2021

Toužíte po novém bydlení? Při novoluní v býku je vhodná doba začít s realizací


Novoluní ve znamení Býka, které nastane 11. května 2021 (ve 20:59 hod.), vám do života přinese určitou harmonii. Měli byste se však především zamyslet nad zlepšením vašeho domova. Nyní je ta správnou doba zamyslet se nad koupí nového dobu či bytu, protože štěstěna bude stát při vás. Také to bude doba, kdy si budete více uvědomovat nebo přehodnocovat své životní hodnoty.


Ujasníte si záležitosti ohledně bydlení
Zvažujete koupi nebo přestavbu vašeho domova? Možná právě stojíte na pomyslné životní křižovatce a nevíte, jakou cestu si vybrat. Nevěšte hlavu. Právě během Novoluní v Býku se vám vyjasní spoustu záležitostí spojených s vaším bydlením – a bude pro vás snazší rozhodnout se správně. Nyní je také ideální doba ke koupi domu nebo bytu. Neuděláte žádnou unáhlenou chybu a vaše investice se vám vyplatí.


Rozmazlujte sami sebe
Během novoluní v Býku se nechte i bez obav rozmazlovat vašimi blízkými, nebo si sami udělejte radost a běžte například na masáž nebo ke kadeřníkovi. Budete totiž také jasně vidět ty správné životní hodnoty. Během relaxace vás může napadnou dobrá myšlenka, a vy tak díky tomu vyděláte více peněz nebo posunete celkově váš život na tu správnou kolej. V tom všem vám pomůže toto báječné novoluní, jen si dávejte pozor na prochladnutí a raději šetřete své hlasivky.


Rituál na spokojené bydlení
Podpořte svou touhu po dokonalém bydlení, ale také na získání potřebných investic rituálem. Budete potřebovat:
• svíčku,
• papír,
• fix – a to vše v zelené barvě.


K rituálu si pusťte svou oblíbenou relaxační hudbu a na zelený papír si napište fixem svá přání, jak by měl vypadat váš vysněný domov. Poté zavřete oči a zkuste si představit, jak procházíte jednotlivými pokoji. Dívejte se na svůj vytoužený domov vnitřníma očima jako na zajímavý film.
Tento rituál můžete opakovat kdykoliv budete chtít, jen nezapomeňte dodat, že to tak chcete pouze v případě, kdy je vaše přání v souladu s boží vůlí, abyste nakonec nezjistili, že vaše přání bylo nevhodné.

novoluní v býku (2)