Novoluní v kozorohu 13.1.2021

Během novoluní v Kozorohu zapomeňte na lásku a věnujte se materiální stránce života

Novoluní v Kozorohu, které prožijete 13. ledna 2021 v 6 hod., vás bude nabádat k tomu, abyste se především zaměřili na kariéru, peníze a majetek. V této oblasti pečlivě plánujte svou budoucnost. Zapomeňte v tomto období na navazování nových partnerských vztahů a ani se nesnažte svůj nynější svazek posunout někam dál. Mohli byste zaplakat nad výdělkem. 

Řešení partnerských vztahů odložte na jindy

Přestože novoluní v Kozorohu vám bude připomínat, jak důležitá je vaše rodina a přátelé, nesnažte se s nimi nic řešit. Nechtějte ani po partnerovi, aby s vámi nyní probíral váš další společný život. Rozhodně teď nebude pomýšlet na společné bydlení či svatbu. Pro nezadané nyní také není dobrá doba pro navazování nových vztahů. Zvlášť, pokud toužíte po romantické lásce. S novým partnerem by váš vztah byl postaven na materiální a finanční stránce.

Zaměřte se na kariéru, majetek a bohatství

Kozorozi jsou zaměřeni na materialismus a nyní tuto vlastnost přenesou i na vás. Budete nabití energií, více ctižádostiví a snaživí, v pracovní oblasti dosáhnete kam až to půjde. Vysokých cílů se nebojte, novoluní v Kozorohu vám pomůže s jejich dosažením. Buďte však opatrnější na peníze. Může se dokonce stát, že v tomto období budete lakomí nebo přespříliš šetrní, a to může mít kontraproduktivní výsledek.

Rituál na zvýšení příjmu, pracovní postup a novou kariéru

Abyste dosáhli ve svém zaměstnání lepších pracovních podmínek, podpořte své úsilí rituálem. Trvá 21 dní a budete u něj pracovat hlavně se svým podvědomím, protože jen vy sami můžete všechno změnit k lepšímu. 

  1. První den zapalte zelenou svíčku a na zelený papír si napište svou konkrétní představu dokonalé práce, nebo kariérního postupu.
  2. Poté si po dobu 21 dní ve své mysli představujte, jak dosahujete svého cíle.
  3. Jděte skálopevně za svým vytouženým cílem.  Nezapomeňte, že je nejdůležitější věřit si, že budete ve správný čas na správném místě.

 

Přeji hodně úspěchů!

Novoluní v kozorohu