Novoluní v panně 17.9.2020

Novolunní v panně

 

Novoluní v panně vás donutí přemýšlet nejen nad svým zaměstnáním
Panny potřebují ve všem vidět smysl, aby se cítily dobře. A přesně to na vás přenesou v den svého novoluní, který nastává 17. září po poledni. Budete přemýšlet, zda je pro vás práce vhodná a dostatečně vás naplňuje, nebo se máte podívat po jiné, která vás posune vpřed. Také ovlivní vztahy ve vaší rodině, proto si dávejte pozor, abyste nebyli příliš přísní.


Popřemýšlíte o své práci
Tak jako všechna novoluní, tak i to ve znamení panny vás donutí přemýšlet. Tentokrát se zamyslíte nad svou prací. Budete zkoumat, zda vás dostatečně naplňuje a motivuje. Pokud pracujete na místě, co se zcela neslučuje s vašimi zásadami, pocítíte to více než v jiných dnech. Budete motivovaní pro to, abyste udělali změnu k lepšímu, která vás posune kupředu. Vy tak budete mít jedinečnou příležitost přiblížit se ke svému vysněnému zaměstnání.


Zaměříte se také na vaši domácnost
Zde vám panny propůjčí svůj smysl pro pořádek a systém. Začnete se zbavovat přebytečných věcí, abyste udělali místo novým. To vám přinese spokojenost, která se projeví také na vaší náladě. Jen si dejte pozor, abyste nebyli příliš tvrdí na vaše blízké, protože také po nich budete vyžadovat určitou disciplínu, a stanete se tak ostrými kritiky. Raději se zaměřte na společné prohlubování vztahů. Nezapomínejte na zdravou výživu a kvalitní spánek. Tím docílíte potřebný přísun energie.


Pozor na to, abyste se nepodceňovali
Snažte se myslet pozitivně a nezapomínejte mít pevnou víru ve své schopnosti. Panny častokrát mají tendenci nejen vše dramatizovat, ale také, když všechno nejde podle jejich představ, začínají se zbytečně podceňovat. Tato nemilá vlastnost se může dotknout také vás. Zbytečně se tím můžete brzdit ve vývoji, a to by byla škoda, protože máte na to, všechno s přehledem zvládnout. Věřte si. Nezapomeňte, že všechno, co člověk vydává, dostane nakonec zpět.
V novoluní panny se zaměřte hlavně na to, abyste zjistili, co je vaše životní poslání a jaký směrem se chcete ubírat nejen v pracovním životě, ale také v tom soukromém.