Novoluní v Panně 7.9.2021

Novoluní v Panně 7.9.2021


Vnitřní síla a přijetí
Novoluní v Panně nastane 7.9. ve 2:51 ráno. A stejně jako vždy, i tohle postavení sebou přináší určité energie.
Tentokrát budeme mít dostatek prostoru pro nalezení vlastní vnitřní síly, dokážeme ji lépe uchopit a vykročit do dalších dnů silnější. Také k nám budou přicházet naše vnitřní stinné stránky, které jsme si dosud nepřipouštěli. Uvědomíme si odpor, který si v sobě neseme k určité části svého života a budeme se potýkat s odpovědností za vše, co jsme si do života sami přitáhli.


Prožívání života
I tohle téma bude na pořadu dne. Mnohdy máme ve svých životech něco cenného, co momentálně nevidíme a jako slepí se o to snažíme dál. Zastavme se a s hlubokým nádechem a výdechem si začněme tohle něco konečně naplno užívat. Začněme se cítit a naplno si užívat vše krásné, co již máme.


Mužská a ženská energie
Práce nás nemine ani na naší mužské a ženské energii. Ženy si v sobě budou řešit vlastní mužskou stránku, přehodnocovat, v čem jsou ukotvené a k čemu v sobě vzhlíží, jaký je jejich vlastní vnitřní obraz sebe sama. Mužům naopak vyvstane otázka ženské energie v jejich blízkosti a téma ženství obecně.
Budeme se potýkat s vlastními obavami pustit se svých strachů a uvolnit se do života.


Rituál pro životní změny
Rituál je dnes hojně používané slovo, pod kterým si každý představí něco jiného. Mohu vám sem napsat několik tipů, jak byste mohli u rituálu postupovat nebo jak ho uchopit, ale ten správný klíč již máte ve svém srdci. Můžete si vymyslet vlastní mantru, zapálit svíčku nebo si naspat seznam všeho, co byste si ve svém životě přáli změnit. Ať už vnímáte nefunkční věci ve vztazích nebo v práci, novoluní nám dává prostor vnitřně se přeladit, změnit vlastní nastavení a otevřít se změnám.
Někdy se stačí životu pouze otevřít. Dát mu důvěru, pouze se těšit a počkat, až k nám přijde to pravé. Tu vlastní práci však musíte udělat vy sami. Vnitřně se vymezit vůči nefunkčním energiím ve vašem životě a sami přestat odmítat to, co by vás učinilo šťastnými. Ponořte se do sebe a vnímejte, co k vám v tomto období přichází.

Novoluní v Panně