Novoluní v Raku 10.7.2021

Novoluní ve znamení Raka: buďte s rodinou a zajistěte si harmonické bydlení

Čas očisty a šlechtění domova, které je neodmyslitelně spjato s novoluním ve znamení Raka se neodvratně blíží. Nastane již 10.7.2021 ve 3:16 hod. Aby do vašeho domova mohla proudit pozitivní energie, vrhněte se do úklidu. Veškeré nepotřebné věci, na které se práší a zabírají vám akorát místo, bez milosti vyhoďte. Právě kvůli takovýmto věcem je zablokován proud pozitivní energie do vašeho domova.

Hoďte obavy za hlavu
Novoluní v Raku je ideální i pro vaše celkové zklidnění. Pokuste se identifikovat původce vašich strachů a zaměřte se na to pozitivní ve vašem životě. Obavy z budoucnosti jsou zbytečné. Žijte v přítomnosti. Během letošního červencového novoluní může docházet k neshodám a hádkám, buďte na to připraveni a předcházejte jejich vzniku konverzací, ve které si vyjasníte veškerá nedorozumění.

Kouzlete v kuchyni
Uzdu své fantazii popusťte v kuchyni. Využijte vlivu Raka, který je známý tím, že o své blízké rád pečuje. A jak jinak o svou rodinu a blízké pečovat a dám jim najevo vaši starost než pomocí výborného pokrmu?

Rituál bezpečí
Pokud je pro Raky něco typické, tak je to láska k rodině a touha po bezpečí. Proto je toto období ideální pro provádění rituálu bezpečí. K jeho provedení vám postačí magnet ve tvaru podkovy. Dá se nahradit také obyčejnou podkovou. Rituál provádějte následovně:
Pohodlně se usaďte, pokud se vám bude lépe soustředit při zapálených svíčkách nebo vonných tyčinkách, zapalte je.

1. Do své dominantní ruky uchopte podkovu.
2. Zavřete oči a v mysli si vizualizujte svůj domov.
3. Představujte si, jak ho krok po kroku procházíte od vchodových dveří a následně projdete každou místností.
4. Zvýšenou pozornost věnujte elektrospotřebičům, oknům a dveřím.
5. Celou dobu myslete na pozitivní energii, kterou vysíláte do celého bytu.

Rituál je vhodná provádět kdykoli máte pocit, že je potřeba pročistit vzduch, například po rodinných neshodách nebo hádkách. Váš domov je vaším bezpečným přístavem, proto provádění tohoto rituálu rozhodně nepodceňujte.

Novoluní v Raku