NOVOLUNÍ V RAKU 20.7.2020

WWW.SILAENERGIE.COM

Novoluní v raku přinese do vašeho života velké změny

20.7. 2020 nás čeká letos už druhé novoluní v Raku (v 19:32 hod.) a opět se můžeme těšit na velké změny, které s vámi mohou zatřást a budou na vás působit ještě několik měsíců. Ne vždy však tyto zvraty musí být nutně pozitivní. 

Důležité je vzít všechno, co nás čeká s pozitivním nadhledem, a poučit se z toho. Budete nabiti energií, a tak ji využijte ve svůj prospěch.

Připravte se na nové začátky

Novoluní s sebou vždy přináší nové začátky a nejinak tomu bude také nyní. Připravte se na to. Změna může přijít jak v pracovní, tak osobní rovině. Nyní je příznivá doba ukončit vztahy, které nejsou funkční a nepřinášely vám nic dobrého. Nový start můžete prožít také v přetváření vašich starých zlozvyků. Nyní budete mít jasnou hlavu a budete přesně vědět, co je potřeba udělat, abyste se v budoucnu měli lépe.

Své činy předem zvažte

Novoluní v Raku bude nejvíce působit na Berany, Raky, Váhy a Kozorohy. Dostanou příležitost, na kterou už dlouho čekali. Ale ani ostatní znamení nepřijdou zkrátka. Začnou hledat nové možnosti a přemýšlet, jak vylepšit svůj dosavadní život. Všechna znamení by však své činy měla předem pořádně zvážit, protože jejich důsledky nemusí vždy dopadnout pozitivně. To pak může vyvolat pocit strachu a nejistoty nebo dojem, že se proti vám spiknul celý svět.

Rodinný láskyplný rituál

Novoluní je ideální doba k tomu, abyste podpořili hlavně rodinné vztahy. Udělejte si rituál rodinné lásky, který podpoří vaši náklonnost k dětem, partnerovi či jiným rodinným příslušníkům.

  1. Nachystejte si hudbu, která by měla být andělská, bílé svíčky, bílé oblečení, ubrus a křišťál.
  2. Snažte se co možná nejvíce obklopit bílou barvu, která symbolizuje čistotu mysli i srdce.
  3. Pohodlně se usaďte, pusťte si hudbu a postupně myslete na všechny, které máte rádi.
  4. V mysli je obejměte a řekněte jim, jak je máte rádi.

 

Snažte se vše, co se vám nyní postaví do cesty, brát pozitivně a vezměte si z toho ponaučení. Vesmír se vás snaží naučit něčemu novému a chce, abyste svou příležitost pořádně uchopili.