NOVOLUNÍ V RAKU 21.6.2020

novoluní raka

Nadcházející Novoluní nám přinese do života od všeho něco

20. června prožijeme nejdelší den v roce a s ním i krásný slunovrat. Hned poté přijde novoluní ve znamení Raka a vnese do vašeho života trochu chaos. Chvílemi se nevyznáte ani sami v sobě, což se může projevit také na vztahu k okolí. Vše nakonec dobře dopadne. Do života se vám vrátí někdo, kdo je pro vás důležitý, a vy už jste ani nedoufali, že se to stane.

Do života se vám může vrátit někdo, kdo je pro vás velmi důležitý a vy už jste ani nedoufali, že se to stane.

Chvílemi nebudete rozumět sami sobě

Slunovrat, který letos prožijete 20. června 23:44 hod. vás nabije energií, co rozhodně budete potřebovat. Hned poté totiž přichází novoluní v Raku, které připadá na 21. června v 8:41 hod. a je výjimečné, protože nikdo přesně nemůže říct, co vás čeká. Vaše mužská část sebe sama se bude muset domluvit s tou ženskou – a často nebudete vědět, co vlastně sami chcete. Ničeho se však nebojte, protože Slunce vás podpoří v tom, abyste hravě zvládli všechny situace, které vás čekají.

Emoce s vámi zamávají

Budete si muset dávat trochu pozor na to, jak jednáte s okolím. V tomto čase na vás působí znamení Raka, a proto vaše jednání bude velmi ovlivněno city a emocemi. Kvůli tomu můžou nastat třenice nejen s vašimi blízkými, ale také v práci. Též mohou přijít pocity strachu a finanční nejistoty. Přesto ne všechno je tak zlé, jak to vypadá. Podporu najdete v rodině a milované osobě. Znovu obnovíte partnerské nebo kamarádské vtahy, o kterých jste si mysleli, že jsou dávno ztracené.

Rituál rodinné lásky

A právě teď nastává ideální doba udělat rituál rodinné lásky. Není nic důležitějšího v životě než milující rodina. Podpořit své srdeční vazby můžete následovně:

  1. Nejprve si vyberte krásnou hudbu, které vás uklidňuje a nabije pozitivní energií.

  2. Zapalte růžové svíčky, a pokud máte doma růženín (kámen lásky), mějte ho blízko sebe.

  3. V klidu se posaďte, uvolněte se a poté myslete na lidi, na kterých vám záleží, a máte je rádi.

  4. Všechny své blízké si postupně v duchu představte a obejměte je.

V tomto období se zaměřte především na lásku a rodinný život, která je pro znamení Raka charakteristická. Pracovní záležitosti odložte na jindy.

A hlavně, mějte se rádi!

S láskou SÍLA ENERGIE -HELENA

www.silaenergie.com

 

*******

Nevíte jaký minerál je pro Vás vhodný? Minerály si nás vybírají podle energie, kterou aktuálně potřebujeme, proto máme v životě potřebu nosit různé minerály, nebo mix minerálů. Koukněte sem a nechte se pozitivně nabít.

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): přes e-mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie