Novoluní v Rybách 13.3.2021

NOVOLUNÍ V RYBÁCH (1)

Černá luna v rybách bude dnem zúčtování

Černou lunou se nazývají všechna novoluní, kterým čelíme, a je to vždy den nabitý převážně negativními emocemi. Při novoluní v Rybách, které přichází 13.3.2021 ( v 11:21 hod.) to pocítíte ještě mnohem více. Dejte si pozor hlavně na to, aby vaši mysl nepohltila deprese nebo jakákoliv závislost, se kterou se vám jindy daří lehce vypořádat.

Obrňte se trpělivostí

Březnové novoluní v Rybách nepřinese nic moc pozitivního, a proto se obrňte trpělivostí a zdravým rozumem. V tento den bude docházet k uzavírání starých nepříjemných zážitků, které jste doposud nevyřešili, a nemusí pro vás být příjemné se jimi zabývat. Bohužel nebudete mít moc na výběr, proto mějte na paměti, že každá situace má své řešení a není dobré podléhat panice ani depresi. Postavte se problémům čelem.

Kdo má vyřešenou minulost, najde novou cestu k lepší budoucnosti

I když tento den na vás s největší pravděpodobností nebude působit dobře a dostanete se také do psychických dilemat, kdy budete mít tendenci vracet se ke svým závislostem, někteří jedinci na tom budou přesně opačně. Těm, kteří mají své staré záležitosti vyřešené, novoluní v Rybách přinese nové začátky, které je posunou o velký krok kupředu. Stačí mít oči otevřené a nebránit se novým příležitostem.

Změňte svůj život a udělejte si rituál vnitřního dítěte a lásky k sobě

Abyste mohli být ve svém životě šťastní, potřebujete hlavně klid ve své duši a šťastné vnitřní dítě.

K rituálu budete potřebovat:

• modrou svíčku,

• modrý kámen (sodalit, lapis lazuli, amazonitapatitkyanitlarimartyrkys, angelit, topaz,akvamarín, jadeit),

• relaxační hudbu.

Zapalte svíčku, pusťte hudbu a do ruky si vezměte kámen. Zavřete oči a představujte si jak dítě, které se ukrývá uvnitř vás, vesele tančí a hraje si na louce plné květin. Pokud bude vaše dítě smutné, zeptejte se ho, co mu je a snažte se jej rozveselit. Naučte ho veselit se. Když budete spokojeni uvnitř, budete šťastní i na venek. Čím častěji tento rituál budete opakovat, tím víc se zlepší váš život.

Nyní je nejlepší doba pro tento rituál, protože černá luna v rybách je ideální doba, kdy se vám povede spojit s vaším vnitřním já.