Novoluní ve lvu 19.8.2020

NOVOLUNÍ VE LVU (1)

Čeká vás novoluní ve Lvu, které zasáhne ekonomicky do práce i vztahů

V měsíci srpnu, přesněji řečeno 19. 8. 2020 ve 4:41 hod., se můžete těšit na novoluní ve Lvu, které bude mít vliv na vaši práci a také vztahy. Budete přemýšlet nad tím, kolik co stojí a jak vydělat více peněz. Nyní budete mít také možnost pracovat na vylepšení všech vztahů, nejen těch partnerských. Je zde velká šance na otěhotnění, pokud toužíte po miminku.

Na partnerské vztahy se bude dívat skrze finance

Při novoluní ve Lvu se vám naskytne řada zajímavých možností, co se týče partnerských vztahů. Toto období vás bude nutit trochu se zamyslet nad svým životem a pracovat na vylepšení partnerských vztahů. Můžete se domluvit s partnerem na společném soužití, ale také je možné, že opustíte vztah, který vám nic nepřináší. Tentokrát nad tím však nebudete přemýšlet z citové pozice, ale právě z ekonomické.

Ekonomická stránka vás ovlivní také v pracovní sféře

Zamyslíte se také nad tím, kolik vás stojí vaše děti a jak ušetřit náklady spojené s nimi. Vše samozřejmě v rozumné míře, abyste jim nikterak neublížili v materiální stránce. Také v pracovní sféře budete přemýšlet nad financemi. Novoluní vás bude nutit k ukončení pracovního poměru, co pro vás nebude ekonomický výhodný – a začnete se rozhlížet po něčem lepším. Můžete také uvažovat nad výhodnou investicí.

Rituál, jak si přivolat partnera

Touha najít si partnera bude v tomto období výraznější, protože ve dvou se to vždy lépe táhne, a to nejen z citového hlediska, ale také toho finančního. Všechny věci, co k rituálu budete potřebovat, by měly být růžové.

Nachystejte si:

Růžové víno – je považováno za nápoj lásky

V klidu se posaďte ke stolu, zapalte svíčky, pusťte si uklidňující a představujete si svého vytouženého partnera se všemi jeho vlastnosti, které by měl mít. U toho popíjejte právě růžové víno – nápoj lásky.

Nezapomeňte, že u rituálu, jak si přivolat partnera, se vám splní to, co jste si představovali. Pozor na to, aby vás nečekalo zklamání. Představujte si opravdu jen to, co doopravdy chcete, aby splňoval.