Novoluní ve Lvu 8.8.2021

Novoluní ve Lvu: čeká vás kreativita, vášeň a kariérní růst

Během léta, konkrétně 8. srpna 2021 v 15:49 hod., nastane novoluní ve Lvu. Připravte se tedy na příliv kreativity a nových příležitostí, ať už v lásce či v zaměstnání. Samozřejmě buďte opatrní a dávejte pozor na své zdraví, to fyzické i duševní. A, ohnivá znamení, pro vás máme jasnou zprávu: zaměřte se na svůj partnerský život a přestaňte se nervovat kvůli práci.

Odpočívejte a buďte s přáteli
Během lvího novoluní mají lidé tendence být sebestřední a upřednostňovat své zájmy před zájmy většiny. Abyste se tomu vyhnuli, naplánujte si cíleně akce s přáteli či rodinou a čas tak travte spolu. Také se pokuste vyhnout všem stresovým situacím, ačkoliv to právě v tomto období nebude snadné. O některé jedince by se mohla pokoušet hyperaktivita a pocity, že zvládnou úplně vše. Nepropadejte ovšem těmto náladám a raději dejte přednost odpočinku. A speciální péči věnujte i vlasům. Dopřejte jim speciální kúru.

Vliv novoluní na vaše zdraví
Co se zdraví týče, zejména toho psychického, mohou vodní znamení propadat v období černé luny ve Lvu depresím a pocitům zbytečnosti. Ohnivá znamení, tedy Berani, Lvi a Střelci by se měla vyvarovat vyhrocených situací – a raději se zaměřit na svůj partnerský život. V tomto období totiž budou pro své protějšky neodolatelní.

Rituál pro přivolání úspěchu a nové práce
Podpořte svou kreativitu a přivolejte si úspěch či dokonce nové zaměstnání s pomocí rituálu. Budete potřebovat:

• žlutou svíčku,
• vaše osobní afirmace,
• příjemnou hudbu.

Celý rituál je postaven na vaší osobní afirmaci. Ať už si tedy budete přát cokoliv, buď úspěch v práci, nové pracovní možnosti nebo třeba úspěch při studiu, své afirmace pište v přítomném čase a při jejich odříkávání si ve své hlavě představujte dané situace. Buďte konkrétní a soustřeďte se na to, co opravdu chcete.

 Novoluní ve Lvu