Novoluní ve štíru 15.11.2020

NOVOLUNÍ VE ŠTÍRU (1)

Buďte opatrní a nedělejte unáhlená rozhodnutí, přichází novoluní ve Štíru

Novoluní ve Štíru, které letos prožijete 15. listopadu v 6:07 hod., patří k těm nejdivnějším. Znamení Štíra vás bude svádět k riskování a propůjčí vám k tomu svou odvahu. Ale brzděte, než učiníte důležité rozhodnutí. V tomto období rozhodně není vhodné, abyste se pouštěli do zásadních změn. Vsaďte na svou intuici, jež vás nezklame, a nenechte se vyprovokovat.

Pozor na finance

Přestože budete nabití energií, a díky vodnímu znamení Štíra, jenž má toto novoluní plně ve své moci, si budete připadat odvážnější, nedělejte unáhlená rozhodnutí – a to nejen v lásce, ale také v oblasti financí. Nepodepisujte žádné smlouvy a všechna důležitá rozhodnutí posuňte na pozdější dobu, nebo se plně řiďte intuicí. Připravte se na to, že všechny své skryté závazky, které máte, mohou v této době vyplout napovrch. Není příhodná doba ani na to, abyste si vzali půjčku. Štěstí vám nepřinese.

Novoluní nabité magickou energií přinese i dobré věci

Mohou vás potrápit staré křivdy hlavně v osobním životě, ale díky vlivu novoluní nebudete vyvolávat konflikty, ani nepodlehnete extrémní žárlivosti. Místo toho se s tím pokusíte vypořádat. Buď osobě, která vám ublížila, odpustíte, nebo se s ní nadobro rozloučíte. Tato doba přeje hlavně tomu, abyste v sobě uzavřeli něco, co vás už dlouho trápilo. Je čas na znovuzrození, a možná konečně potkáte pravou lásku nebo přijde zázrak, protože novoluní ve Štíru je obklopeno silnou magickou energií.

Rituál, jak si přivolat lásku

Lásku můžete potkat kdykoliv během roku, ale v této době se vaše šance několikanásobně zvětšují. Proto vyzkoušejte rituál lásky a zvyšte tak ještě účinnost tohoto magického období.

Začněte tím, že vytvoříte nápoj lásky:

  1. Nachystejte si dva poháry, do kterých nalijete víno.

  2. Přidejte do poháru buď šalvěj, nebo vaši oblíbenou bylinu.

  3. Teď vezměte papír a napište na něj, jak by měl váš partner vypadat.

  4. Nakonec vezměte druhý papír a popište ho v přítomném čase, jako že už jej máte a dokreslete dvě propojená srdíčka. U toho popíjejte víno.

Nezapomeňte si svého vysněného partnera též myšlenkově vizualizovat. Jen tak se vaše přání stane skutečností.