Novoluní ve Štíru 4.11. 2021

Novoluní ve Štíru 4.11. 2021
Novoluní ve Štíru nastane 4. listopadu ve 22:14 hodin. Zahradě jsme již věnovali potřebnou péči, příroda se ukládá k spánku a přináší nám energii klidu a míru. Vše se na chvíli ztiší, ale my jdeme stále dál, pevně ukotveni sami v sobě.


Dary, které jsou pro nás připraveny
Přestaňme lpět na tom, co bylo. Něco se v nás uzavírá, procházíme osobní bránou a jdeme dál. Přichází čas, kdy se můžeme otevřít všem darům, které jsou pro nás připraveny. Něco z naší minulosti se uzavírá, aby se něco nového mohlo otevřít. Přijímejme.


Poznejme sami sebe
Poznávejme. Tohle je téma tohoto Novoluní. Poznávejme sebe, svou minulost a propusťme vše, co nám již neslouží. V Lásce, Klidu a Harmonii. Nesuďme. Jen vše pozorujme a těšme se, co nám život přinese krásného.


Poznání sebe sama je počátkem vší moudrosti.
Aristoteles


Toto Novoluní je také hodně o vůli. Ale ne o té na sílu, nýbrž o té klidné a sebejisté v odevzdání se.


Rovnováha
Rovnováha. Tento měsíc budeme hodně vyvažovat. Sebe, své okolí, a vše, co s námi souvisí. Budeme hledat balanc, ptát se, kdo jsme a zároveň nacházet odpovědi. Požádejme a bude nám dáno. Ptejme se a vše bude zodpovězeno. Stačí, když položíme ty správné otázky a odpovědi k nám přijdou sami.


Rituál - Dovolme si žít v hojnosti
Poslední roky nebyly pro některé z nás lehké a mnohé trápil nedostatek finančních prostředků. Někteří se dostali do dluhů nebo se jejich dluhy ještě prohloubily.
Dostatek financí souvisí s hojností. Tu si často sami odpíráme. Někdy si nedovolíme, aby k nám přišlo to pravé. Nemůže za to trh práce, obor, ve kterém pracujeme ani vládní nařízen. Ve chvíli, kdy máme vnitřně správně nastavenou hojnost, můžeme přijít o práci, úspory i bydlení a Vesmír se o nás vždy postará. Všeho budeme mít dostatek.


Pokud se potýkáte s nedostatkem finančních prostředků nebo dluhů, udělejte si čas na sebe, otevřete se a přestaňte vše řešit hlavou. Vyslovte přání, aby byla situace vyřešena a nechte na Vesmíru, ať si s ní poradí sám. Nechte Život, ať vám přinese to správné řešení pro vás. Sám ví lépe, než vy, kudy se ubírat.

Novoluní ve Štíru (1)