Novoluní ve střelci 14.12.2020

NOVOLUNÍ VE STŘELCI (1)

 

Novoluní ve Střelci vám usnadní plánovat lepší budoucnost
Novoluní ve Střelci, které prožijete 14.12.2020 v 17:16 hod. vám přinese určitou lehkost do života. Budete nabití pozitivní energií a plní optimismu. Neznamená to však, že si odpočinete na gauči s nohami na stole. Právě naopak. Vaše chuť do práce či touha po vzdělávání se znásobí. Vše však zvládnete bez větších problémů. Čekejte i výraznější životní změny.


Přichází optimistické období
Novoluní, které vás nyní čeká, vám přinese optimismus do života. Získáte plno nových nápadů, jak vylepšit svou nynější situaci – a půjdete za tím. Jen si musíte dát pozor na to, abyste se rychle nenadchli pro určitou věc a poté ji nedokončili, protože vás zaujme něco jiného, stejně jako to dělají lidé narození ve znamení Střelce. Budete mít dostatek energie k tomu, abyste začali plánovat svou budoucnost, a konečně uzavřeli minulost.


Změňte svůj život k lepšímu
Zamyslete se nad smyslem svého života. Novoluní ve Střelci vás bude nutit přemýšlet hlavně nad zásadními otázkami vašeho života. Najednou svou nynější situaci uvidíte z jiného úhlu pohledu. Budete optimističtější a uvolnění. To vám pomůže dát událostem jasný směr. Nyní je také ideální období pro navázání nového partnerského vztahu nebo dlouholetých přátelství. Lidé ve vašem okolí budou mít s vámi jen čisté úmysly.


Udělejte si rituál splněných přání
Nyní je ideální doba k naplánování nějaké cesty nebo dovolené. Toužíte po exotické krajině? Udělejte si rituál splněných přání, aby se váš sen vyplnil.

  • Pusťte si vaši oblíbenou hudbu a obklopte se co nejvíce modrou barvou.
  • Můžete použít modrý ubrus nebo svíčky.
  • Pohodlně se usaďte a zavřete oči.
  • Představujte si místo, na které byste se rádi podívali.
  • Zkuste vnímat i vůni a teplo daného místa.
  • Novoluní ve Střelci vám s vaším přáním pomůže a můžete se dočkat překvapení.


Nezapomeňte na to, že vždy kolem novoluní musíte myslet co nejvíce pozitivně. Všechny energie jsou zesílené a bude se vám plnit to, na co myslíte.