Novoluní ve vahách 16.10.2020

novoluní ve vahách

 

Novoluní ve Vahách vás bude nabádat k harmonii a změnám k lepšímu
Další novoluní, které proběhne 16.10. 2020 ve 21:30 hod., bude ve znamení Vah. Vybídne vás k tomu, abyste se soustředili na harmonii ve vztazích a také sami na sebe. Je to ideální doba k posílení vašeho sebevědomí. Lépe pochopíte sami sebe, a tak si klaďte za cíl zjistit přesně, co v životě chcete. Přemýšlejte pořádně nad osobními, ale též pracovními vztahy.


Využijte energii Vah a vneste do života harmonii
Lidé, kteří se narodili ve znamení Vah, jsou jemné povahy. Jejich největším hnacím motorem je vytvoření životní harmonie, jak v pracovní oblasti, tak také v té soukromé. Přesně toto přenesou ve svém novoluní také na vás. Více se soustředíte na soulad ve všech oblastech vašeho života. Naplánujte svou budoucnost, pak docílíte vytouženého úspěchu. Berte si příklad z lepších lidí. Ty nepotkáváte proto, abyste jim záviděli, ale abyste se od nich něco naučili.


Harmonii vneste nejen do vztahu, ale také do stravy
Novoluní ve Vahách vám připomene, jak je důležité soustředit se na soulad v partnerském vztahu. Pokud pochopíte, že nestačí pouze brát, ale musíte i dávat, stanete se mistry diplomacie a mezilidských vztahů. Zaměřte se však též na své zdraví. Jezte více zeleniny a ovoce, protože v tyto dny lépe vstřebáte živiny i vitamíny. Budete mít větší žízeň, ale zahánějte ji čistou vodou, ne nezdravě slazenými šťávami.


Rituál na zvednutí sebevědomí
Pokud vám chybí sebevědomí k tomu, abyste ve svém životě cokoliv změnili, zkuste rituál, který podpoří vaši sebedůvěru. Pří plánování budoucnosti, ať už v pracovní sféře, nebo té osobní, vám jistě pomůže. Připravte si příjemnou hudbu, oranžové svíčky a ubrus ve stejné barvě. Představte si sami sebe v takzvaném pomyslném zrcadle, jak byste chtěli vypadat nebo kde byste chtěli být v budoucnosti. Tento rituál opakujte několikrát a uvidíte, že se věci začnou hýbat kupředu.
Víte, jaké je vaše šťastné číslo? Pokud ano, tak přesně tolik mincí byste měli mít připravených v misce.

Rituál na zvednutí sebevědomí můžete provádět opakovaně. Klidně pokaždé, když se nebudete cítit
v naprosté pohodě. Uvidíte, jak se za nějakou dobu zvýší vaše sebedůvěra.