Novoluní ve Vahách 6.10. 2021

Novoluní ve Vahách 6.10. 2021


Novoluní ve Vahách nastane 6.10. v 13:05 hod. Tohle novoluní se ponese především ve znamení našeho vztahu vůči lidem, které máme ve svém okolí. Váhy značí rovnováhu ve vztazích, touhu po harmonii, diplomacii a vyrovnání všeho nefunkčního.


Opustit staré vzorce chování
Tímhle novoluním nás budou provázet naše vlastní strachy, týkající se opuštění starých vzorců chování, které nám neumožňují vidět přes sebe sama, přes vše nefunkční, čím jsme se sami obklopili a skrze co vnímám vztahy kolem sebe a filtrujeme vše, co k nám přichází. Zároveň máme možnost opustit vše, co nám brání otevřít se ostatním a čím si blokujeme vlastní energii, kterou si přejeme předávat dál.
Do popředí nyní silně vystupuje potřeba zbavit se strachů z vlastního chování ve vztazích, z vlastních reakcí; a otevřít se ještě více Lásce.


Nechat odplynout strach z přijetí
Do popředí vystupují také naše strachy z přijetí sebe sama a tím pádem i z přijetí druhých a strachy otevřít se. Máme možnost zbavit se strachů ze ztráty a zklamání, z bolesti. Právě těmito strachy si bráníme prožívat život hlouběji. Skrze tyto emoce stále prožíváme řadu naučených vzorců chování z dětství.
Otevírá se možnost zvolit si nový začátek, nezatížený, který nás povede v životě kupředu. Tohle novoluní nám ukazuje, kolik v sobě máme síly a zároveň nám přináší velkou podporu, s kterou vše hravě zvládneme. Může se zdát, že naše znovuobjevená síla vychází z něčeho kolem nás, od někoho blízkého, ale je to naše odměna za dosavadní práci, kterou jsme na sobě a ve svém životě udělali. Nyní už jen nechte vše vzkvétat a více se otevřít. Začněte prožívat to, kým opravdu jste. Láskou a Světlem.


Rituál - pročištění konfliktního vztahu
O vztahy, na kterých nám záleží, je potřeba pečovat s Láskou. Novoluní ve Vahách je ideálním obdobím, kdy můžeme pročistit vztahy, které jsou v nás něčím zaneseny. Ať už máme pocit, že nám na někom něco vadí nebo v nás něčí chování vyvolává emoce a nenechává nás klidnými, je na čase nechat to vše odplynout. Uvědomte si, že nám jsou druzí zrcadlem. Můžeme si s nimi otevřeně popovídat a tím uvolnit energii na obou stranách, ale tu skutečnou práci musíme udělat sami v sobě. Věci, které nám na druhých vadí a které v nás stále rezonují, většinou poukazují na naše vlastní nedořešená témata a neschopnost přijetí vůči sobě i danému člověku.


Udělejte si tohle novoluní čas pro sebe, buďte sami a získejte odstup od všech vztahů, které jsou pro vás důležité. Uvidíte vše z jiné perspektivy a snadněji v sobě rozpustíte to, co je třeba.

 

 NOVOLUNÍ VE VAHÁCH