Novoluní ve vodnáři 11.2.2021

Novoluní ve Vodnáři odstartuje vaši kreativní mysl

Přichází období, v němž nebudete chtít dál trpět. Touha po vnitřní volnosti bude natolik silná, že ji přestanete potlačovat a hrozí vám, že naletíte podvodníkovi. Ten chce obohatit jen sám sebe. To, a ještě mnohem více vám přinese novoluní ve Vodnáři, co nastane 11. února 2021 ve 20:05 hod – a patří k těm extra silným. Je plné emocí – jak dobrých, tak zlých. 

Utrácejte s rozumem

V prvé řadě si v tomto období hlídejte své výdaje a předcházejte zbytečnému utrácení. Vodnáři jednají velmi impulzivně, a tuto vlastnost nyní přenášejí i na vás. Také dáte více na svou intuici, ale nyní raději zvažte všechny možnosti, protože byste velmi snadno mohli naletět podvodníkovi. Jeho nabídka bude lákavá, ale jedná se mu pouze o své vlastní obohacení. Raději se na chvíli odpoutejte od všech lákadel, vypněte mozek a jen tak relaxujte.

Realizujte své nápady

V tento čas budete toužit po volnosti. Vaše mysl bude nápaditá a kreativní, a vy budete mít hlavu plnou nápadů – a své vize se pokusíte realizovat. Využijte energii, kterou vám propůjčují Vodnáři. Připravte si plán, co všechno potřebujete zhmotnit. Nyní budete dostatečně systematičtí, vytrvalí a originální. Velmi rychle tak své vzdušné zámky přenesete do reality. Nezapomeňte však vše dělat s rozvahou.

Chcete udělat osudové rozhodnutí, zásadní změnu nebo se přestěhovat? Pomůže vám rituál

Teď je ta správná doma udělat zásadní změnu v životě a odpoutat se od všeho, co vás jakýmkoliv způsobem omezuje. Pomůže vám v tom rituál osudového rozhodnutí, zásadních změn, stěhování a životních projektů.

1. Vyberte si barvu svíčky dle svého úsudku. Červená se hodí pro ochranu a vášeň, růžová pro lásku, oranžová vám pomůže zvýšit paměť, žlutá zlepší komunikaci a zelená přitáhne do vašeho života vášeň.

2. Pusťte si relaxační hudbu.

3. Představujte si, čeho chcete nebo potřebujete dosáhnout.

Novoluní ve Vodnáři vám přinese mnoho příležitostí, a pokud něčeho toužíte dosáhnout, opakujte rituál pravidelně. Takto má mnohem větší sílu.

 

Hodně štěstí a zdravého úsudku přeji.

 

nOVOLUNÍ VE VODNÁŘI