Sezóna Kozorohů 2021/2022

SEZONA KOZOROHŮ 22.12.2021 - 19.1.2022 ♑️

Slunce se přesunulo z dobrodružného Střelce a proniklo do stabilního, rozumného kardinála Země Kozoroha. Kozoroh, který je znamením bezpečí, reputace a stability, tato energie procházející skrze nás může způsobit, že se budeme cítit trochu více materialističtí nebo pracovití než obvykle, a zároveň nám pomůže zůstat soustředění, mít jasno v tom, co chceme, a dostatečně motivovaní následovat prostřednictvím akce.

Tato sezóna Kozoroha je obzvláště vzrušující, protože poprvé za tři roky se Saturn (planeta bloků) nepoflakuje, aby nám věci navíc trochu ztížil. Zároveň dochází k intenzivnímu spojení Venuše/Pluto, které vnese do našich životů extra kousek vášně a pomůže naplnit naše touhy.

Využijte tuto procházející energii k tomu, abyste si stanovili jasné cíle a záměry týkající se vašeho pracovního/obchodního života a vašich vztahů (jak s lidmi, tak s penězi). Začněte důležitou konverzaci, podepisujte velké smlouvy a využijte své obchodní myšlení. Nalaďte se spíše na svou logiku než na své emoce, abyste v záležitostech jasně vyjádřili svůj názor. Zaměřte se na to, co chcete, vytvořte si plán a podnikněte kroky, abyste dosáhli svých cílů. Pokud si nejste jisti těmito cíli, nyní je ideální čas, abyste si to všechno uvědomili.

Jaké minerály se k hodí pro znamení Kozoroha? Koukněte se sem: https://www.silaenergie.cz/zemniznamenikozoroh/

****

SEZONA KOZOROHŮ ♑️
Přesouváme se z dobrodružné, bezstarostné sezóny Střelce do stabilnější a rozumnější sezóny Kozoroha.


Tato energie, která prochází, je mocná v tom, že nám pomáhá sladit se s cíli a záměry, které bychom si chtěli dát do nového roku.
Je to všechno o logice, stabilitě, posilování vztahů a spojení, které už máte, a získávání peněz.

Jaké cíle si v této sezóně Kozoroha stanovíte?

S láskou SÍLA ENERGIE - Helena

 SEZÓNA KOZOROHŮ 22.12.2021-19.1.2022