Úplněk v beranu 1.10.2020

úplněk v beranu (1)

Úplněk v Beranu vám propůjčí silnou vůli

Nechte na sebe působit úplněk ve znamení Berana. Přinese plno pozitivní energie, která vám pomůže překonat řadu překážek. Vše, co jste nedokázali dokončit, nyní máte šanci dotáhnout do cíle, protože budete obdařeni silnou vůlí a nebudete se ohlížet na překážky, které vám v tom brání. Je toho však mnohem více, co vám toto období může nabídnout.

Nepropásněte sílu Berana

Lidé narození v Beranu jsou především silné osobnosti, které se do všeho vrhají po hlavě a bez přemýšlení. Přesto to jsou velcí bojovníci, a protože jsou tvrdohlaví, jdou si rázně za svým cílem. Jsou dobří v organizaci nejen věcí, ale také ostatních lidí. A přesně tyto vlastnosti vám nyní propůjčí během svého úplňku. Ten nastává 1. 10. 2020 ve 23:05 hod.a jeho síla na vás bude působit hned několik dnů předem, ale také po něm.

Věřte si a vše dotáhnete do zdárného konce

Využijte této příležitosti a vrhněte se do něčeho, co jste už dávno chtěli dokončit, ale z nějakého důvodu jste se k tomu neodhodlali. Teď jste obdařeni opravdu silnou vůlí a je toho třeba využít. Budete samostatní a aktivní. Nezaleknete se žádné práce a vaše mysl bude pružně reagovat na jakékoliv změny. Nezapomeňte též odpočívat, ale aktivně přistupte ke svému zdraví. Při tomto úplňku byste mohli mít problémy především v oblasti uší, zubů nebo nosu.

Udělejte si rituál osobní síly

Toto období je nabité energií, a tak toho můžete využít k rozvoji vašeho podnikání nebo nové práce. Rituál osobní síly vám v tom pomůže.

  1. Obklopte se co nejvíce červenou barvou. Použít můžete červené svíce či kameny.

  2. Připravte si konkrétní představu toho, čeho chcete dosáhnout.

  3. Poté si pusťte meditační hudbu, která by měla být živější a snažte se co nejlépe představit si vše, po čem toužíte.

Nenechte si ujít otevřené dveře k novým možnostem. Stačí jen projevit trochu aktivity a důvěřovat si. Uvidíte, že zvládnete vše, co se vám až doteď zdálo nemožné.