Úplněk v Blížencích 19.12.2021

Úplněk 19.12.2021 ve znamení Blíženců


Prostor k osobnímu růstu
Stále se máte čemu učit. Můžete si připadat, jako byste šli vnitřně na smrt, ale nenechte se zmást – to se ve vás pouze rodí něco nového a krásného, co se chce dostat ven a být přijato. Přijměte svou novou stránku, své lepší já a nechte za sebou vše nefunkční, co již nepotřebujete žít. Vyrovnává se ve vás vaše vnitřní polarita mezi mužským a ženským principem, uvědomujete si hlouběji vaši rovnocennost s druhým pohlavím.


Zpomalte a nadechněte se
Přestaňte se neustále za něčím hnát a zpomalte. Naučte se více vědomě dýchat, žít v přítomnosti, sdílet se s druhými nebo být naopak sami se sebou.


Meditační téma: Rychlost


Nechte odplynout strach
Pracujete na sobě dost dlouho na to, abyste se mohli oprostit od strachu, kterým jste se dosud nechali svírat. Zapomeňte na vše, o čem máte pocit, že vás to ohrožuje. Respektive to, co jste si do života sami pozvali, aby to ve vás pocity ohrožení vyvolávalo. Jděte dál vlastní cestou a začněte žít.


Meditační téma: Strach není dobrý rádce


Rituál pro úspěšné podnikání
Úspěšné podnikání může vzniknout pouze z toho, co děláte ze srdce. Přestaňte se dívat na to, který sektor bude výdělečný, a zaměřte se výhradně na to, co máte v sobě. Co byste si přáli dělat čistě z lásky a co je to „ono,“ kterému se toužíte věnovat? Věřte, že i nápad, který se může zdát v první chvíli jako nevýdělečný projekt, si své klienty najde, pokud je tvořen v upřímnosti.


Najděte si čas na sebe, zapalte svíčku a požádejte, ať k vám to pravé přijde. Také si můžete vzít papír a sepsat první, co vás napadne. V čem jste dobří, co můžete světu dát? Pokud máte pocit, že se ani po několika týdnech nic neděje, nezoufejte a dejte tomu čas. Vesmír má své vlastní tempo a sám ví nejlépe, kdy vám poslat něco nového.


Nechte vše plynout a těšte se. To pravé k vám přijde samo.

S láskou Helena

Úplněk v Blížencích