Úplněk v blížencích 30.11.2020

ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH
 

 

Bobří úplněk v Blížencích vám pomůže dotáhnout věci do konce


Lidé narození v Blížencích jsou známí tím, že často mění svá rozhodnutí stejně jako šaty. Přesto úplněk (30. listopad, v 10:29 hod.), který v jejich znamení přichází, vám pomůže dotáhnout všechno do konce. Ať už se jedná o náročný pracovní úkol nebo třeba založení nové firmy, bude se vám dařit dosáhnout vytyčeného cíle. Nebojte se pustit i do úkolů, které jste považovali za nesplnitelné.


Vše se vám bude dařit dotáhnout do konce


Blíženci rádi utíkají od rozdělané práce, mění milence či práci, ale jejich úplněk je naprosto jiný. Proto jej už staří Indiáni nazývali Bobří. V tomto období kolem 30. listopadu budete všechny úkoly dotahovat do konce stejně jako bobr, který nikdy neodejde od rozdělané práce. Budete nabití energií, pracovitostí, a hlavně nekonečnou vytrvalostí. Nebojte se ani pracovních úkolů, na které byste si za normálních okolností netroufli.


Zamyslete se nad svým životem


Přesto si v tomto období užijete i dostatek zábavy. Budete komunikativní a stanou se z vás pozorní posluchači. Úplněk v Blížencích vás donutí přemýšlet nad životem celkově. Udělejte si rekapitulaci svého života a zjistěte, jak se vám daří dosahovat svých vytyčených cílů. Klidně si kupte deník a své myšlenky si zapisujte. Nezapomeň však na to, že všeho moc škodí a mohli byste si přivodit nervové i fyzické vyčerpání.


Proveďte rituál a zavolejte své přání do nebe


Rituál, jak poslat své přání do nebe je velmi jednoduchý a příjemný. Můžete u toho sedět, chodit, ale klidně i běhat. Stačí si udělat výlet do přírody nebo někam, kam rádi chodíte a cítíte se tam příjemně. Nejlépe běžte na místo, kde svá přání můžete nahlas vykřičet, a nikdo vás neuslyší. Pak už jen stačí uspořádat si vaše přání, aby opravdu obsahovalo to, co skutečně chcete – a vyslovte ho. Takto jednoduše ho odešlete do nebe. A nezapomeňte věřit, že se vám všechno splní.
V tomto období pečlivě zvažte to, co vyslovíte, protože i slova mají větší sílu než obvykle – a omylem by se vám mohlo splnit něco, co ani nechcete.