Úplněk v býku 31.10.2020

 Úplněk v býka

Pozor na výbuchy hněvu během úplňku v Býku, raději se zaměřte na zvýšení vašeho sebevědomí
Poslední říjnový den nastane úplněk v Býku (31.10.2020 v 15:49 hod.). Tři dny před a též tři dny poté budete ovlivněni charakteristickými vlastnostmi tohoto znamení. Proto si dejte pozor na náhlé výbuchy hněvu. Svou energii raději vložte do budování vašeho dalšího života. Touha po pravidelném příjmu a přísunu financí se znásobí. Též budete chtít být hýčkáni partnerem.


Pozor na prudké a emotivní jednání
Pro býky platí, že jsou na první pohled mírumilovní, ale v momentě, kdy je rozdráždíte, dokážou prudce vybuchnout a ukázat celému světu svůj hněv. S tímto problémem můžete bojovat také vy v období jejich úplňku, a proto se snažte vždy vše řešit s klidnou hlavou. Raději se stáhněte do ústraní, než abyste se zbytečně pouštěli do sporů, které naruší jinak harmonické pracovní či osobní prostředí.


Nedostatek sebevědomí budete maskovat
Býci jsou považováni za velmi silné znamení, které se ničeho nebojí a zvládne téměř cokoliv. Takto však pouze maskují nedostatek sebevědomí. Mají obavy z neznámého, a tak se snaží přetrvat pouze v zajetých kolejích, jaké dobře znají. Toto všechno na vás přenesou v období kolem 31. 10. 2020, kdy je jejich úplněk. Nepoddávejte se strachu z neznámého a raději se zaměřte na to, jak docílit finanční stability.


Přivolejte si do života finance – rituál magické koupele
Peněz není nikdy dost, proto vyzkoušejte rituál magické koupele, jak si udržet peníze. Dělejte ho opakovaně. Vezměte misku a vložte do ní mince, na které nebudete šahat. Na okraj vany si rozestavte vonné svíčky, nalijte si víno a postavte ho vedle svíček. Napusťte si vanu a přidejte bylinky. Poté vezměte misku s mincemi a jeden penízek po druhém házejte do vany. U toho si představujte peníze ve všech podobách. Po koupeli opět uložte mince do misky a jednu z nich si schovejte do peněženky.