Úplněk v Kozorohu 24.6.2021

Svatojánský úplněk v Kozorohu vám pomůže dokončit všechny započaté úkoly
Na svatého Jána, 24.6.2021 v 20:39 hod., prožijete další úplněk. Tentokrát v Kozorohu – a máte se opravdu na co těšit. Budete nabití energií, tak vám práce půjde sama od ruky a dokončíte všechny úkoly či pracovní resty, které nemáte dotažené do konce. Bude se vám dařit také v lásce. Na své si přijdou zejména lidé narození ve znamení Raka.


Nyní je ideální doba na lásku
Svatojánský úplněk v Kozorohu přinese do vašeho života výjimečné okamžiky plné lásky a erotické vzrušivosti. V tuto dobu byste se neměli věnovat pouze práci, ale také své drahé polovičce, protože život vám je nakloněn a vy se svým partnerem prožijete spoustu romantiky. Pokud jste doteď měli nějaké rozepře, odložíte je stranou a společně strávené chvíle pro vás budou balzámem na duši. Pokud jste nezadní, je tady velká pravděpodobnost, že si vás úplňková láska najde.


Využijte úplněk k dokončení započatých úkolů
Tento úplněk však není pouze o lásce, ale můžete ho skvěle využít také v pracovní oblasti. Je to dáno tím, že se v tuto dobu promísí protipóly Kozoroha a Raka, kdy Rak otvírá téma lásky a Kozoroh téma peněz a ambicí. Nyní budete mít více energie než obvykle, a tak snáze dotáhnete mnoho započatých úkolů, které jste odkládali na neurčito, do zdárného konce. Soustřeďte se sami na sebe a srovnejte si v životě to, co je pro vás důležité.


Rituál, jak si přivolat peníze
Peněz není nikdy dost, a proto podpořte jejich přísun rituálem. Je velmi jednoduchý, můžete ho dělat opakovaně a kdykoliv budete mít čas. Tentokrát nebudete potřebovat svíčky ani jiné pomůcky. K rituálu vám postačí pouze vaše vnitřní oko. Až si před spaním lehnete do postele, v klidu zavřete oči a svým vnitřním okem si představte, že vlastníte velké množství bankovek, nebo se dívejte na svůj bankovní účet a představujte si na něm částku s mnoha mulami.


Rituál je nejúčinnější v období úplňku a novoluní, ale můžete jej opakovat kdykoliv na něj budete mít čas a náladu.

úplněk červen