Úplněk v kozorohu 5.7.2020

kozoroh uplnek

Bouřkový úplněk vám přinese mnoho potřebné sebedůvěry

Po posledním těžkém úplňku v raku, který vnesl do vašeho života zmatek, si trochu odpočineme. Přichází Bouřkový úplněk v Kozorohu (5.7.2020 v 6:44 hod.) – a ten vám nadělí jen pozitivní vibrace. Budete jistější, snadno se rozhodnete pro správnou věc a rozhodně vám nebude chybět tolik potřebná sebedůvěra. Těšte se na 5. července, tato doba bude opravdu stát za to.

Především se budete dobře bavit

Tato doba přeje nejen mezilidským a partnerským vztahům, ale také těm pracovním. Určité změny k lepšímu nastanou už 3 dny před úplňkem. Začnete se více bavit a oceníte břitký vtip svých blízkých. Vaše jednání a úsudek se stanou jasnější. Budete oplývat sebedůvěrou, která vám v posledních dnech chyběla, a možná si vyjasníte komplikovaný vztah s někým, na kom vám záleží. U žen se zvyšuje šance na početí. V této době se také doporučuje sbírat bylinky, protože mají největší sílu.

Kozoroh vám propůjčí svou energii

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou praktičtí, disciplinovaní a ve svých záležitostech mají systém. Jsou to bojovníci nabití energií. A právě toto propůjčí v jejich úplňku všem. Využijte toho na maximum. Přesto si dejte pozor také na jejich jiné vlastnosti, které vás mohou ovlivňovat. Občas jsou bezohlední a vypočítaví. Toto by se vám nemuselo vyplatit. Proto jednejte vždy s rozvahou, ať pak nelitujete svých unáhlených rozhodnutí.

 

Rituál na velké cíle


Využijte tohoto úplňku a vyzkoušejte rituál na velké cíle, podpoříte tak svou kariéru. Úplněk v Kozorohu podporuje ambiciózní plány, proto si je nebojte stanovit. K rituálu budete potřebovat zelený papír, na který si napíšete váš vytoužený cíl. Nyní budete muset 21 dnů myslet na své přání. Čím víc si ho budete v hlavě vizualizovat, tím přesnějšího výsledku dosáhnete, proto si dávejte pozor, na co myslíte a vyhněte se negativním myšlenkám.

Tento Bouřkový úplněk dostal své jméno podle starých indiánských tradic. Indiáni věřili v sílu blesků, kterými vás toto období nabije. Můžete tak směle budovat svůj život.