Úplněk v panně 27.2.2021

Úplněk v panně

 

Úplněk v Panně z vás udělá milovníky pořádku, ale pozor na zdraví

Úplněk ve znamení Panny ve všech zažehne touhu po pořádku, systému a dokonalé čistotě. To vše, a ještě mnohem víc budete prožívat s intenzivní intuicí, jež vám propůjčí Ryby. Tato dvě znamení zasáhne úplněk v Panně, který letos přichází 27. února 2021 v 9:17 hod. ještě výraznější silou. Pozor byste si měli dát na vaše trávicí ústrojí. Nejvíce na střeva a slinivku břišní.


Úplňku v Panně vládne pořádek a systém
Úplněk ve znamení Panny se tentokrát nedotkne vašeho milostného života, financí, ani pracovních záležitostí. Panny vám však propůjčí jejich vrozený cit pro pořádek a systém ve všem, co budete dělat. Díky Rybám se ponoříte hlouběji do svých pocitů a budete toužit po poznání a pochopení. To vás uvrhne do nálady, kdy budete chtít trávit spoustu času o samotě, abyste se do hloubky mohli zamyslet nad vším, co potřebujete ve svém nitru vyřešit.


Pozor na trávicí ústrojí
V tomto období nepodceňujte váš zdravotní stav. Měli byste se zaměřit na své orgány a nejvíce na trávicí ústrojí. Celkově se při žádném úplňku nedoporučují provádět operace, tak si hlavně dávejte pozor na vaše stravovací návyky. Kvalita vašeho jídelníčku je nyní mimořádně důležitá. Vyhněte se polotovarům, tlustým jídlům a přemíře koření. Pokud už na nějaký zákrok musíte, snažte se jej posunout, jak jen to půjde. Velmi citlivé v této době budou vaše střeva a slinivka břišní.


Udělejte si rituál na uzdravení jednotlivých orgánů
Tento rituál nemusíte dělat jen tehdy, když je úplněk, ale prostě kdykoli, kdy se nebudete cítit dobře. Je důležité vědět, jak funguje zdravý orgán, na který chcete rituál provést. Proto si o něm zjistěte co nejvíce informací.


1. Poté si pusťte relaxační hudbu, zapalte si černou svíčku a připravte si barevné pastelky.
2. Potom si nakreslete na papír orgán, co vás trápí, a až budete se svým výtvorem spokojeni, spalte ho.
3. Poté se soustřeďte na vybraný orgán, zavřete oči, zhluboka dýchejte a snažte se do svého nitra dostat co nejvíce pozitivní energie.
4. Představte si sami sebe, jak pobíháte po louce plni radosti a životního elánu.


Tento rituál můžete opakovat kdykoli chcete. Čím častěji jej budete provádět, tím lépe se budete cítit. Samozřejmě byste ale váš zdravotní stav měli konzultovat i s odborníkem.