Úplněk v raku 30.12.2020

Úplněk v Raku vás nabije láskou, ale přinese i pocit sebelítosti

Těsně před koncem roku zažijete Indiánský úplněk v Raku, který vás očistí od starých citových zátěží. Na svůj život a zejména na vztahy pohlédnete z jiného úhlu pohledu. Budete více láskyplní a obětaví, a to vám pomůže začít Nový rok s čistým štítem. Dejte si však pozor na sebelítost a melancholii. Budete k ní mít větší sklony než obvykle.

Úplněk v Raku je zaměřen na rodinu a vztahy

Lidé, kteří jsou narozeni ve znamení raka, jsou velmi klidní, dokážou se přizpůsobit jakékoliv situaci a jejich hlavní prioritou je rodina, pro kterou by se dokázali rozdat. Při úplňku v raku, který letos připadá na 30. prosince 2020 ve 4:28 hod., se všechny tyto vlastnosti přenesou i na vás. Své blízké budete vnímat intenzivněji a lépe jim porozumíte. Díky tomu vyřešíte i dlouhotrvající spory. Do Nového roku tak vstoupíte očištěni a čeká vás nový začátek.

Své skutečné pocity nedáte světu najevo

Raci na vás přenesou též svou introvertní povahu se sklonem k sebelítosti a melancholii, což se může negativně odrazit na vaší náladě. Přestože budete ochraňovat blízké a své finance, jež nutně potřebujete k zabezpečení rodiny. Ale dejte si pozor, aby vás tyto negativní emoce nepohltily. Před ostatními se sice budete tvářit vesele a bezstarostně, ale vnitřně můžete být rozpolcení. Zapracujte na dostatečném sebevědomí a pocitu bezpečí.

Pro podporu sebevědomí vyzkoušejte rituál bezpečí

Pro Raky představuje pocit bezpečí hlavně jejich domov. Do svého bytu umístěte křišťál a darujte ho i všem, které máte rádi. Poté se v klidu pohodlně usaďte a představujte si svou rodinu a bydlení. Vnímejte energii lásky a pocit uvolnění, který se vám dostává. Představujte si všechny nádherné chvíle, které byste chtěli zažít. Takto můžete přemýšlet i nad svým novým bydlením, které si teprve plánujete pořídit. V klidu si ho vizualizujte. Myslete však jen na pozitivní věci, protože přání, které máte při úplňku, se vám splní. Měli byste mít pocit štěstí, nesmíte mít žádnou pochybnost. Ve skutečném životě se možná konečný výsledek bude trochu lišit, ale pocity, které jste prožívali při rituálu bezpečí, budou stejné.

Úplněk v raku (1)