Úplněk v rybách 2.9.2020

uplnek v rybych sila energie

 

Úplněk v rybách přinese obohacení do vašich životů a vztahů
Ryby jsou považovány za chladné znamení. Kdo je však alespoň trochu zná, ví, že je tomu přesně naopak. Vše prožívají s velkou intenzitou, a to ve svém úplňku, který bude 2. 9. 2020 v 7:41 hod., přenesou i na všechny ostatní znamení zvěrokruhu. Budete plní emocí, proto raději všechna důležitá rozhodnutí nechejte na jindy, až je budete schopní řešit s klidnou hlavou.


Emoce vámi budou cloumat
Málokteré znamení je tolik citově založeno, jako právě ryby. Jsou to emocionální bytosti, co všechno velmi prožívají. A právě v období kolem úplňku, který bude 2. 9. 2020, přenesou své cítění na všechny ostatní. Vše budete chtít řešit emocemi, rozbouřeným srdcem – a chladná hlava ustoupí do pozadí. Raději s důležitým a zásadním rozhodnutím nebo rozhovorem počkejte, až na vás tento úplněk nebude působit. Mohli byste pak svých činů zbytečně litovat.

Zklidněte své emoce meditací či pobytem v přírodě
Pokud se už dostanete do extrémní situace, raději se běžte odreagovat na výstavu, běžte do divadla nebo si přečtěte dobrou knihu. V této době budou vaše požitky z umění opravdu nefalšované. Můžete také začít sami tvořit, protože inspirace bude všude dostatek. Budete též hodně intuitivní a udělá vám dobře, když navštívíte nějaké mystické místo. Meditujte u klokotajícího potoka. Prostě dělejte vše, co zklidní vaše rozjitřené emoce.


Jak posílit víru v sebe a své schopnosti?
Při úplňku v rybách můžete ztratit víru v sebe samotné. Například si můžete přestat věřit, že dostanete novou práci nebo najdete životního partnera. Tento stav zvrátíte snadným postupem, který vás zbaví pocitu méněcennosti. V klidu se posaďte a na papír si napište, co všechno umíte, co vás baví a co byste chtěli. Až budete mít konkrétní představu, co by vás udělalo šťastnými, vizualizujte ji. Je na čase v mysli přepsat duševní vzorce, postupně se začnou promítat do vašeho reálného života.
Nyní začíná Dožínkový měsíc, kdy probíhají sklizně. Staré kultury při úplňku prováděly obřady, aby poděkovaly Zemi za to, co se urodilo. Zabilancujte i vy nad tím, co se odehrálo za minulý rok ve vašem životě a podívejte se na to s nadhledem.