Úplněk v Rybách 21.9.2021

Úplněk v Rybách 21.9.2021


Úplněk a rovnodennost
V noci z pondělí na úterý, 21. září v 1:54, nás čeká úplněk v rybách. Hned 22. září tu máme rovnodennost, tedy termín, kdy astronomicky začíná podzim. Jedná se o silnou konstelaci. Úplňku se říká také kukuřičný – je tím myšlena doba, kdy by již měla být sklizena kukuřice, podobně jako většina ostatních plodin. Teď už jen zbývá oslavit letošní úrodu a poděkovat za ni Matce Zemi.


Přišel čas dát prostor sobě sama
Spolu s úplňkem přichází doba, kdy nastal čas narovnat v sobě vše omezující a vše, co jsme si dosud nedovolili v sobě uzdravit. Přestaňte se vědomě vměšovat do vlastního života snažit se ho ovládnout. Nechte na Vesmíru, ať vám přinese to pravé pro vás. Úplněk nám přináší téma spojené se snahou ovlivňovat. Nechte věci plynout. Přestaňte se snažit za každou cenu jít kupředu – házíte si tím klacky pod nohy. Jen se otevřete a nechte život vzkvétat.


Ukotvení ve vlastní energii
Co považujete za vlastní energii? Zaměřte se na ukotvení ve vlastní energii. Přestaňte se odmítat kvůli všemu, co na sobě nemáte rádi. Přijměte se takoví, jací jste a nechte odejít nefunkční energie a emoční vzorce, které vám již neslouží. Není potřeba se s nimi dále ztotožňovat. Dovolte si jít do Svobody.


Láska v srdci
Nastal čas přijmout do svého srdce Lásku. Přestaňte prožívat emoce, které se vám nabízí v opakujících se momentech a které vám již neslouží. Berete tím energii sami sobě. Dovolte si prožívat pocit harmonie a vnitřního klidu. Buďte si vědomí svých energií, ale neviňte se za ně. Vždy děláme vše nejlépe, jak umíme.


Rituál aneb další krok na cestě k probuzení
Ryby jsou velice citové. Během tohoto období nás překvapí řada citových situací ve vztazích. Nenechte se strhnout emocemi a jednejte vědomě. Na řadu přichází intuice a otevřenost. Pro mnohé nastal čas na práci s třetím okem a rozvinutí mimosmyslového vnímání. Pokud se cítíte být připraveni, přijde vám do cesty to, co právě potřebujete. Ta pravá cesta k vám přijde sama.


Pokud byste tomu chtěli jít přece jen naproti, udělejte si čas sami pro sebe, sedněte si do ticha nebo se projděte v přírodě a soustřeďte se na své vnímání sebe, svého života i světa kolem sebe. Snažte se získat nadhled, uvědomte si, že jste tu v tomhle těle jen dočasně. Oprostěte se od běžného vnímání. Uvědomujte si energii, která vámi proudí a místa v těle, kde je nejsilnější. Otevřete se komunikaci s dalšími bytostmi a buďte otevření vůči tomu, co k vám přijde.


Nezapomínejte, že tyhle věci přichází sami. Přílišnou snahou nebo chtěním si je můžete zablokovat.


Teď už vám jen popřeji krásný Úplněk.

ÚPLNĚK V RYBÁCH a rovnodennost