Úplněk ve lvu 28.1.2021

Při úplňku ve Lvu se jedny dveře zavřou, ale druhé otevřou

Dne 28. ledna 2021 ve 20:16 hod. zažijete další úplněk. Tentokrát bude pod nadvládou Lva – a rozhodně se máte na co těšit. Uzavřete mnoho životních kapitol, ale bleskurychle se vám otevřou nové možnosti, které do vašeho života přinesou převážně pozitivní věci. Nyní je ideální doba pro získání lepší práce nebo lásky. Důležité je rozhodnout se, co vlastně chcete.

V lásce se vám bude dařit

Každý touží po lásce – a ten, kdo tvrdí, že lásku najít nemůže, musí nejprve začít hledat sám v sobě. Úplněk ve Lvu vám v tom pomůže. Naučíte se milovat nejen sami sebe, ale také lidi okolo vás, a nebude trvat dlouho, než se i někdo další naučí milovat vás. Toto období lásce přímo přeje a vy konečně máte možnost potkat vytouženého partnera. Pokud už jste takového potkali, nebojte se ho oslovit. Je na to teď ten nejvhodnější čas.

Nebojte se posunout se dál i v pracovních záležitostech

V tomto období se nebojte hodit za hlavu i vaše pracovní strachy. Možná se uzavře jedna kapitola vašeho života, ale velmi rychle se vám naskytnou nové, a ještě lepší pracovní příležitosti, jen po nich sáhnout. Ve hře je i zvýšení platu nebo nečekané povýšení. Pozor však na hádky. Když už se jim však nevyhnete, v této době obvykle dochází i k brzkému usmíření a vysvětlení situace. Přijměte situace, které vám budou brát, ale též hodně dávat.

Udělejte si rituál pro krásu

Tento rituál vás neudělá krásným přes noc, ale díky němu docílíte toho, abyste sami sebe vnímali co nejlépe. Tak, jak se vidíte vy sami, přesně takto vás vidí i okolí. K rituálu budete potřebovat:

  • kámen růženín nebo křišťál,
  • příjemnou relaxační hudbu. 

Zavřete oči a představujte si sami sebe jako nádherného člověka. V mysli se svlékněte do plavek a běžte se ponořit do vody, která je studnicí mládí a krásy. Poté oči pomalu otevřete a snažte se uchovat pocity, jaké jste u této představy měli.

Úplněk ve Lvu je především o vás. Jak se vy sami vnímáte. Mějte se rádi a uvidíte, že se ve vašem životě značná část věcí vyvine k lepšímu.

Úplněk ve lvu