Úplněk ve Štíru 27.4.2021

Během úplňku ve znamení Štíra si dejte pozor na finance a kroťte svou žárlivost
Úplněk ve znamení štíra nám do života přinese magické zážitky v podobě vyšší touhy po sexuálním životě i lásce, a v oblasti financí odhalí to, co bylo dlouhou dobu skryté. Přesto si musíte dávat pozor, aby s sebou nepřinesl i negativní energie v podobě přehnané žárlivosti na všechny ve vašem okolí.


Pozor na finanční záležitosti
Úplněk ve Štíru, který proběhne 27.4.2021 v 5:31 hod., by se tentokrát dal označit za superúplněk, protože měsíc bude daleko větší než obvykle, a tak i jeho síly na vás budou působit mnohem více. V tomto období dbejte hlavně na to, abyste měli zaplacené všechny své výdaje, protože energie, kterými je úplněk ve znamení Štíra obklopen, přinášejí obvykle špatné finanční zprávy. Nepůjčujte si ani peníze a mějte na paměti, že v této době se může na povrch dostat vše, co bylo doposud skryto.


Zkroťte svou žárlivost
Protože blížící se úplněk je velmi ovlivněn znamením Štíra, dejte si pozor, abyste nepropadli přehnané žárlivosti to na všechny ve vašem okolí. Nemusíte žárlit pouze na svého partnera, ale také na kolegu z práce, který získal povýšení, nebo na životní úspěch kohokoliv z rodiny. Zapracujte na sobě a zkroťte negativní energie, které na vás působí. Nicméně toto období přinese i pozitivní věci. Svému partnerovi se budete více věnovat a zvýší se i vaše touha po sexuálním životě.


Rituál na ochranu před negativními energiemi
Tento rituál se vám v této chvíli bude velmi hodit a pomůže vám zvládat všechny negativní emoce, které vás přepadají. Rituál je velmi jednoduchý a budete k němu potřebovat pouze vodu a svou mysl.
1. Tento rituál se provádí při koupeli.
2. Během sprchování po sobě nechejte stékat kapičky vody a vnímejte je.
3. U toho si se zavřenýma očima představujte, jak vás voda očišťuje od všech negativních energií a navoďte si pocit lehkosti a štěstí.


Tento rituál můžete opakovat vždy, kdy se nebudete cítit ve svém těle komfortně. Příjemně vás odreaguje a zároveň povzbudí v pozitivním myšlení.

Úplněk ve štíru (1)