Úplněk ve Střelci 26.5.2021

Přichází superúplněk ve znamení Střelce. Na co se zaměřit?
Opět se blíží úplněk, tentokrát ve znamení Střelce. Bude však znamením rozporuplných pocitů. Budete hledat rovnováhu a mnohdy si nebudete jisti, jakou cestou se vydat. Přesto se před vámi otevřou důležitá životní témata a vy se posunete o pořádný kus dopředu. Nyní je ideální doba na doplnění vzdělání nebo kvalifikace.


Držte přímý směr
Superúplněk ve znamení Střelce nastane 26. května 2021 odpoledne  – a bude vás ovlivňovat hlavně na poli vašich pocitů. Můžete se cítit velmi rozpolcení. Z jedné strany budete hledat přímou cestu k dosažení vašich cílů, protože vás bude ovlivňovat Střelec, ale na straně druhé vás z té cesty bude svádět plno pokušení, protože tento úplněk je ovlivněn také znamením Blížence. Pokuste se udržet přímý směr.


Zaměřte se na vzdělání
V období kolem tohoto superúplňku nezapomínejte ani na své vzdělání. Klidně se přihlaste do školy, kterou jste dříve nedodělali, nebo běžte na kurz, co vám pomůže ve vaší profesní činnosti. Můžete zkusit též sebevzdělávání nebo úspěšně zdoláte zkoušku, jíž jste se obávali. Učení vám půjde jednoduše, a nakonec zjistíte, že se vám nabyté informace náramně hodí. Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost udělat pro sebe něco velmi užitečného a cenného.


Vyzkoušejte rituál na vzdělávání, zkoušky a zmoudření
Pokud potřebujete své vzdělání podpořit, vyzkoušejte rituál na vzdělávání, zkoušky a zmoudření. Toužíte po kurzu, který si nemůžete dovolit, nebo toužíte napsat vlastní knihu? Tento rituál vám v tom pomůže.

  1. Připravte si oranžové svíce a touto barvou se obklopte co možná nejvíce.
  2. Pusťte si relaxační hudbu.
  3. Poté si vezměte tužku a papír a napište na něj, co byste chtěli, aby se stalo.
  4. Vše si vizualizujte ve své hlavě. Například si můžete představit vaši autogramiádu při vydání knihy.


Tento rituál má největší úspěšnost, když jej pravidelně opakujete. Udělejte si čas a představujte si své sny. S trochou práce se brzy promění v realitu.

uplnek ve strelci