Úplněk ve střelci 5.6.2020

sagfull2_768x512

Přichází hravý úplněk plný životní energie

Úplněk ve střelci (5.6.2020 ve 21:12 hod.) vnese na světlo dítě skryté uvnitř vás. Budete hraví a plní optimismu. Červen je zároveň měsícem letního slunovratu a přinese do vašeho života energii. Když se tyto dvě věci spojí, zažijete opravdu krásné období plné lásky a hojnosti. Následující dny prožijete naplno. Přesně takto na vás zapůsobí tyto dvě události dohromady.

Vše zvládnete s hravostí a budete mít spoustu pozitivní energie

Úplněk ve střelci přinese spoustu energie, které byste měli co nejlépe využít. Vše budete dělat naplno. S hravostí překonáte překážky. Svět uvidíte v těch pozitivnějších barvách. Tato doba je také vhodná k tomu, abyste zkoumali sami sebe a udělali si pořádek ve své duši. Vše nepotřebné a zbytečné nechte odejít. Za úplňku sbírejte kořeny bylin, protože právě v této době mají nejvíce energie a síly. Naopak nepodstupujte žádný lékařský zákrok.

Úplněk, kterému vládne znamení Střelce

Tento úplněk, který přichází, je plně v režii Střelců. Přináší spoustu životního elánu a nadšení. Nedělejte však nic, co nechcete. Počkejte s tím, až se na to budete cítit. Přestože Luna ovlivňuje všechny znamení zvěrokruhu, jsou to právě Střelci, kteří by měli využít pozitivní energii, jež je jim nabízena. Pokud jste narození v tomto znamení, dávejte si však pozor na to, abyste nepřestřelili. Využijte to, co vám Luna dává, ale s rozmyslem.

Rituál pro lepší svět

Pro tento úplněk je typická energie lásky a míru. Proto ji mnozí lidé, zabývající se ezoterikou, chtějí podpořit různými rituály, aby zvýšili její účinek. Jedním z takových je například rituál pro lepší svět. Týká se celé planety a všech živých tvorů na zemi. Lidé se navzájem myšlenkami snaží propojit a setřít tak hranice po celém světě, aby mohly proudit energetické vlny, které podporují pozitivní energii a šíří lásku, mezilidskou úctu a mír ukončují války.

Stará indiánská tradice nazývá tento úplněk Jahodovým. V této době dozrávaly jahody a lidé se jimi navzájem obdarovávali. Toto ovoce bylo darem života. Tak načerpejte co nejvíce energie!

S láskou SÍLA ENERGIE -HELEN

 

*******

Nevíte jaký minerál je pro Vás vhodný? Minerály si nás vybírají podle energie, kterou aktuálně potřebujeme, proto máme v životě potřebu nosit různé minerály, nebo mix minerálů. Koukněte sem a nechte se pozitivně nabít.

✍️Kontakt pro zájemce o osobní (placený výklad): přes e-mail silaenergie@gmail.com

Můj příběh můžete sledovat na instagramu helen.kristin_silaenergie