Úplněk ve Vahách 28.3.2021

ÚPLNĚK VE VAHÁCH (1)

 

Přichází úplněk ve znamení Vah, který vás naučí diplomacii a porozumění svým blízkým
Úplněk ve znamení Vah letos přijde 28. března 2021 ve 20:48 hod. a probudí ve vás pocit puntičkářství a nutkání do všeho zasahovat. A to i do věcí, do nichž vám zdánlivě nic není, což by mohlo s sebou přinést nechtěné konflikty. Raději se zaměřte na své plány do budoucna a též na zlepšení partnerských a rodinných vztahů. V této oblasti vám bude úplněk přát.


Nejdřív přemýšlejte, a potom mluvte
V době, kdy bude vládnout úplněk ve Vahách, se pokuste vyhnout zbytečným hádkám. Budete mít tendenci všem mluvit do života. Sice vaše úmysly budou upřímné, ale nesetkáte se s pochopením. Váhy vám mají připomenout, jak důležitá je diplomacie. Hlavně ve vztazích k blízkým. Učte se s ostatními spolupracovat a hledejte společné kompromisy. Také můžete plánovat svou budoucnost.


Vytyčte si jasné cíle
Abyste mohli plánovat, musíte vědět přesně, co chcete. Počítejte však s tím, že jakmile se s plány do budoucna pochlubíte blízkým, můžete u nich narazit. S největší pravděpodobností si vyslechnete, že to, co chcete, nejde realizovat. Nenechte se odradit. S rodinou raději probírejte jejich představy.
Dokonce lépe pochopíte, že i vztahy v rodině jsou o tom, že člověk nemůže jen brát, ale musí se naučit i dávat – a vaše rodina vás potřebuje. O partnerovi to platí dvojnásob.


Vyzkoušejte rituál na vztahy k nejbližším lidem
Vztahy jsou celkově složitá záležitost, kdy se musíte naučit pochopit své nejbližší, zvlášť pokud s některými máte disfunkční vztah. Zkuste jít porozumění naproti a udělejte si rituál, který vaši snahu podpoří.


1. Nejprve si ujasněte, kdo je pro vás opravdu důležitý.
2. Nachystejte si bílé svíčky a napište si na ně jména svých blízkých.
3. Jedna svíce musí nést vaše jméno.
4. Na všechny si můžete nakreslit i symboly. Například srdíčko nebo kytičku.
5. Postupně všechny svíčky zapalte a pozitivně myslete na lidi, které jste na svíčky napsali.


Tento rituál prohloubí vaše vztahy s blízkými. Čím častěji jej budete provádět, tím lepší vztahy postupně budete mít.