Úplněk ve Vodnáři 22.8.2021

Úplněk ve Vodnáři 22.8.2021 - 14:01 hod


Vztahy a omezení, která nám již neslouží
Úplněk nastane 22. srpna ve 14:01 hod. Stejně jako v červenci, i tenhle měsíc tu máme úplněk ve Vodnáři, Slunce ve Lvu a také výrazný Jupiter a Saturn. Tématem tohoto úplňku budou především naše vztahy. Přišel čas zpracovat vlastní závislosti a odpoutat se od svých strachů. Tento úplněk nám pomůže zbavit se vlastních omezení a nasměrovat svou životní cestu k plnému využití vlastního potenciálu.


Při tomto úplňku si dejte pozor na kotníky, achilovky a lýtka. Odpočívejte.


Odbourejte vše, co vám bere energii
Abyste dosáhli svého potenciálu, odbourejte vše, čemu se ve svém životě nechcete věnovat a co vám bere energii. Ať už je to práce, která vás nebaví nebo vše, co děláte z přesvědčení, že je to vaše povinnost.


Láska a uzdravení vztahů
Koncem léta si na své přijdou především Blíženci, Vodnáři a Váhy. Je to období, kdy se naše vztahy čistí a ukazují nám, co vše je nefunkční. Nezadaným budou do cesty přicházet příležitosti k uzdravení vlastního srdce. Těm z nás, kteří máme partnera či partnerku, se ukáže, v které oblasti je potřeba zapracovat a co ze sebe naopak pustit. Nyní budeme mít možnost uvolnit v sobě vše, kde cítíme vůči partnerovi napětí. Také se lépe ukotvíme ve vlastní vztahové stránce.


Rituál Magie stromů
Úplněk ve Vodnáři má ideální energii pro posílení životní cesty. Někdy se stane, že nám v životě něco nevyjde, někdy nevíme, kudy vykročit. Správnou cestu najdeme, pokud vše odevzdáme a počkáme, až k nám přijde to pravé pro nás. Vesmír sám ví nejlépe, v čem budeme šťastni. Ať už tápete nebo k vám vaše životní poslání již přišlo, o tomto úplňku můžete svou cestu podpořit skrze vhodný rituál.


Projděte se přírodou a počkejte, který strom si vás k sobě přitáhne. Obejměte ho, opřete se o něj, sedněte si na zem a vnímejte jeho energii. Vnímejte Zemi. Odevzdejte ze sebe vše, co vám už neslouží. Nechte Zemi, ať to spálí a dovolte si nasměrovat se na tu správnou cestu. Ponořte se do sebe a vyjádřete své přání svými vlastními slovy. Pokud se vaše přání nesplní – nezoufejte. Nejspíš nebylo pro vás. I to je Cesta. Nechte ten pravý směr, aby k vám přišel sám.

Novoluní v Panně