Úplněk ve Vodnáři 24.7.2021

Bouřkový úplněk ve Vodnáři je za dveřmi: co přinese?

S polovinou letních prázdnin přijde i úplněk ve Vodnáři. Letos připadá na sobotu 24.7.2021. Pokud vás trápí žíly, nepotěšíme vás. Úplněk ve znamení Vodnáře vám totiž dá zabrat. Proto na sebe buďte opatrní, nezatěžujte se a dopřejte si dostatek odpočinku. V případě, že řešíte trable s láskou a váš vztah si prochází krizí, začne se po tomto úplňku konečně blýskat na lepší časy.

Komu bude přát štěstí v lásce
Lidé narozeni ve znamení jejichž živlem je Země, tedy Býk, Panna a Kozoroh, mohou jásat. Blíží se totiž období, které bude přát lásce a vztahům. Jestliže jste v nedávné době procházeli partnerskou krizí, nesmyslně jste se pohádali nebo jste měli nějaká vzájemná nedorozumění, konečně nastává čas usmíření! Vše špatné hoďte za hlavu a soustřeďte se na společnou budoucnost.

Pozor na zdraví
Jestliže si plánujete v období okolo tohoto úplňku návštěvu lékaře, raději se přeobjednejte. Konstelace planet není totiž příznivě nakloněna operacím ani lékařským zákrokům. Jestliže nejde o něco neodkladného, raději nepokoušejte své štěstí. A pozor si dávejte také na své nohy. Zejména opatrní buďte při sportování, ohroženy by totiž mohly být vaše kotníky – vyvarujte se tvrdých dopadů a pokud vyrážíte na túru, tak jedině s turistickými holemi!

Rituál na bezpečnou cestu
Abyste si svá letní dobrodružství a cesty užili, proveďte rituál na bezpečnou cestu, který má právě v tomto období největší účinek. Provádějte ho každý den před spaním a to následovně:

1. Pohodlně si lehněte do postele a zavřete oči.
2. Představte si dopravní prostředek, který využijete ke své letní dovolené.
3. Následně si v hlavě přehrajte průběh celé cesty a představujte si, jak jste klidní a spokojení a vše probíhá hladce.
4. Snažte se pozitivní energii šířit i mezi ostatní pasažéry.
5. Při provádění tohoto rituálu i následné skutečné cestě si nezapomeňte vzít s sebou křišťál.

Čím častěji budete rituál provádět, tím lépe. Ochrání nejenom vás, ale i ty, se kterými budete cestovat.

 

Úplněk ve Vodnáři