Úplněk ve vodnáři 3.8.2020

úplněk ve vodnáři

Jeseteří úplněk ve Vodnáři přináší nové začátky

Červnový Střelec a červencový Kozoroh je za námi – a nyní, 3. srpna 2020 (v 17:58 hod.), přichází úplněk ve Vodnáři. V tomto období budete hraví, intuitivní a nebudete se bát experimentovat. Všechno, co budete dělat, vás naprosto pohltí. Nezapomeňte však, že tvoříte svou budoucnost, a tak si dejte pozor na to, abyste příliš neriskovali, a neslibujete nikomu nic, co nemůžete splnit.

 

Tento úplněk je o vás

V tomto období přichází uvědomění. Při předchozích úplňcích jste se zaměřovali především na své okolí, ale teď nastává doba, kdy se obrátíte sami na sebe. Dostatečně si budete uvědomovat nejenom své kvality, ale také negativní vlastnosti. Jeseteří úplněk vám dává možnost zamyslet se sami nad sebou a změnit vlastní život nebo chování. Teď je ta nejvhodnější doba k tomu, abyste začali něco budovat nebo tvořit.

Začněte žít život takový, jaký ho chcete mít

V tomto období vám nebude chybět energie, a tak se budete chtít bavit, bourat zajeté konvence a odstraňovat všechno už nepotřebné ve vašem životě. Je zde velká pravděpodobnost, že konečně potkáte pravou lásku nebo počnete dítě. Celkově je to období vhodné k tomu, abyste začali žít nový život. Intuice a odvaha vám v tom pomohou. Jen si dejte pozor, abyste neslibovali něco, co nebudete moct splnit. Dobře si rozmyslete, co podepisujete, a zbytečně neriskujte.

 

Rituál toho, jak dosáhnout vítězství

Máte nějakou představu, čeho byste chtěli v životě docílit, ale nevíte, jak na to? Vyzkoušejte rituál vítězství a splňte si své tajné přání.

  1. Pusťte si relaxační hudbu.

  2. Na papír si napište, čeho byste chtěli dosáhnout.

  3. Zapalte si bílou, zelenou a oranžovou svíčku.

  4. V představách kráčejte ke svému vytouženému cíli. Snažte si vše co nejbarvitěji představit.

  5. Nakonec si představte, že jste docílili všeho, co jste chtěli, a stále dokola si říkejte: Jsem vítěz! Jsem vítěz! Jsem vítěz!

Podle indiánských tradic se tento úplněk jmenuje Jeseteří, protože v této době indiáni lovili jesetery. Tento úplněk totiž přinášel hojnost. Proto se ani vy nezříkejte darů, které k vám přicházejí.