• 1 z 4
 

Náramek růženín, fluorit, avanturín

 
Dostupnost Skladem (2 ks)
249 Kč
   
Kategorie fluorit
 

Zelený Aventurín (též někdy avanturín) je spojen s energií přírody. Otevře se této kráse, který nám pomůže vstřebat její harmonii a probudí tím naši duši. Aventurín je silně spojen s říší rostlin, tato energie nám pomáhá vnímat naší intuici a je výborným minerálem pro meditaci s navazováním vyšší energie, vyšší stavy vědomí a duchovního uvědomění. Vibrace tohoto minerálu nám vytvoří ochranný štít naší aury a vyčistí nám krční čakru, abychom upevnili komunikaci  s vyššími rovinami, a tím udrželi soulad mezi fyzickým a duchovním tělem.

Kdo trpí špatným spánkem a nočními můrami, tak zelený aventurín je jako zelený strážce. Zelený aventurín se položí pod polštář nebo vedle spícího člověka, tím je člověk ochranné moci aventurínu před negativními energiemi a nečistými entitami. 

Očista a nabíjení aventurínu
Aventurín čistíme přes noc v misce s vodou a křišťálem a nebo pod proudem vody. Aventurín se nabíjí libovolně dlouho na slunci.

Další výrobky z aventurínu najdete zde.

 ****

Kámen géniů, fluorit. Fluorit je polodrahokam více barev, od čiré přes levandulově modrou, fialovou, až do různých odstínů zelené. Tento barevný minerál pomáhá naší mysli a spojením s univerzálním vědomím Vesmíru. Je velmi obdařený ochranou moc, hlavně na duchovní úrovni. Otevírá naší duchovní cestu. Naše intuice, tušení tak dostává jasnou konturu, fluorit vnese nový duchovní vhled do všech rovin, které vnímáme a rozpozná schopnosti vize z hlediska Božského JÁ. Tím potlačí naše všechny zafixované vzorce chování a tím vytlačí potlačované pocity.

Nošením minerálu přijde do našeho života řád, jelikož zlepšuje zvládání chaosu a koordinaci. Vibrace fluoritu zvyšuje koncentraci na učení a lépe zpracováváme informaci.

Poselství fluoritu je, že moudrost vychází z naší lásky a harmonie. Učí nás k utišení.

JAK ČISTIT A NABÍJET FLUORIT

Fluorit čistíme pár minut pod proudem studené vody. Je velmi citlivý na prudké světlo, takže ho nevystavujeme na přímém slunci. Nabijeme ho na drúze křišťálu, na nepřímém světle.

Další výrobky z fluoritu najdete zde.

 ***

Růženín je nejoblíbenější odrůda křemene a učí nás k lásce k sobě samému i k druhým, jemně růžová barva růženínu nás evokuje pocit lásky, něžnost a probouzí v nás důvěru. Vibrace růženínu zjemňuje špatný tok myšlenek, oživuje fantazii, tvořivost a inspiraci.

Energie růženínu nás učí odpouštět, zažehnává smutek a zlobu, kterou přeměňuje na láskyplnou energii, zaceluje rány na srdci.

Růžení je přiřazen srdeční čakře.

Čištění a nabíjení růženínu
Růženín se čistí pod tekoucí vodou. Růženín se nabíjí položený na drúze či krystalu křišťálu na nepřímém světle, aby nevyblednul.

Další výrobky z růženínu najdete zde.