jaspis

Jaspis přináší klid, štěstí, rychlé uvažování, oporu a dodává energii. Je výborný ochranný kámen proti negativní energie. Harmonizuje jednotlivé čakry podle barvy jaspisu. Jaspis prodlužuje sexuální rozkoš. 

Jaspis dalmatin je béžové barvy s tmavými puntíky. Učí nás trpělivosti a nedělat unáhlené rozhodnutí. Je skvělý učitelem v poznání sami sebe. Přináší klidný spánek.  

Jaspis červený a  jaspis brekciový odráží negativitu zpět k původci, uklidňuje a uzemňuje city a energii, pozvedává zdraví, sílu, krásu a půvab. Harmonizuje základní čakru a odstraňuje bloky.


Jaspis leopard připomíná svým vzhledem kůži leoparda. Tento kámen nás učí vidět a přijímat jací ve skutečnosti jsme.


Jaspis obrázkový je úzce spjat se zemí. Harmonizuje kořenovou čakru. Odstraňuje strach, potlačované pocity, nenávist, vinu. Přináší lásku, klid a ponaučení do další fáze života. Pomocí svých obrázku vypráví poselství minulosti.


Jaspis mokait má různý rozsah barevnosti od tmavohnědé až po červenou s mléčnými a žlutými oválky. Přináší nám rovnováhu v každé situaci, klid, touhu poznávat nové věci, zmírňuje stres. Ukazuje nám všechny možnosti vybrat si správnou možnost cesty. 


ČIŠTĚNÍ A NABÍJENÍ JASPISU


Jaspis není vhodné čistit pod tekoucí vodou, říká se, že voda odplavuje lesk jaspisu. Jaspis není citlivý na světlo či teplo, čistíme a nabíjíme na drúze křišťálu na přímém slunci libovolně dlouho.

 
79
529179529

Stránka 1 z 4 - 43 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 43 položek celkem