8.-11.12.22 budu na trzích. Skladovou dostupnost upravím po skončení. Děkuji za pochopení.
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
23.03.2022
Jsi úžasná bytost. číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
08.11.2022 Astrologie
Zatmění Měsíce
Už je tady a její energie bude přetrvávat i příští týden, takže tady je několik tipů, co byste mohli udělat, abyste využili energii, která přichází s ... číst celé
24.10.2022 Astrologie
Sezóna Štírů
Sezóna Štíra je časem soustředění se dovnitř, spousty hlubokých úvah a možností transformace a znovuzrození. Je čas ponořit se hluboko do toho, co je ... číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Astrologie
  4. Merkur 2022

Merkur 2022

30.4. - 5.7. 2022 Merkur ve znamení Blížencích + 10.5. - 3.6. retrográdní Merkur

Merkur, planeta mysli, „ovlivňování“ a komunikace vyletěl na rozlehlé nebe Blíženců 29. dubna 2022, ale vrací se zpět. Další retrográdní Merkur začne 10. května 2022, náš kosmický posel se obrátí zpět a vyklouzne z Blíženců počínaje 23. květnem 2022 (23.5.-13.6. je Merkur v Býku).

Protože je Merkur v Blížencích doma, je nadcházející retrográdní zajímavý. V tomto proměnlivém vzdušném znamení je skřítek chytrý, zvídavý a odvažuje se sdělit tisíc co-když. Když je retrográdní, je třeba s tímto druhem zvědavosti obratně pracovat. Retrográdní Merkur ukazuje na to, co již bylo vratké. To, co se mělo rozbít, se za těchto nebeských podmínek rozpadá. Co nikdy nefungovalo dlouhodobě, má tendenci se zřítit, když okřídlený kráčí po měsíci.

Retrográdní Merkur se nám svým propleteným způsobem snaží říct, co máme opravit, než bude příliš pozdě.

To znamená, že dny, které vedou k retrográdnímu Merkuru, jsou celé o naší předherní praxi. Nevyhnutelně se potřebujeme naučit lekce, které vesmír považoval za připravené, ale můžeme trénovat na závod.

Vzhledem k tomu, že Merkur v Blížencích je královnou žhavých záběrů, náhodných virových příspěvků a rychlých e-mailů, chaos, který by tento retrográdní mohl vytvořit online a v našich schránkách, může být mimořádný. Toto bude důležité období pro zdvojnásobení zálohování našich dat, trojnásobnou kontrolu našeho itineráře a přehodnocení systémů, na které spoléháme. Všichni víme, jak může retrográdní Merkur zaneřádit naše životy (chybějící texty, nedorozumění, chyby, které vedou k masivním rekonstrukcím), ale není na krev jen proto.

Merkur 3. června 2022 nabere rychlost, půjde přímo. Merkur se 13. června vrátí se do Blíženců bude opět přímý a vtipný. Do té doby vydržte. Připravte se posoudit, jak se spojujete s ostatními a jak se prezentujete a prodáváte světu!

11.4.-30.4.2022 Merkur ve znamení Býka

Merkur, planeta myšlení a komunikace, vstoupil 11.dubna do spolehlivého, uvážlivého Býka, které potrvá až do 30. dubna. Merkur je planeta, která vládne mysli a ovlivňuje způsob, jakým přemýšlíme a komunikujeme. Býk je velmi praktické a odhodlané znamení, které, když je nabito Merkurem, může pomoci proměnit naše volné nápady ve skutečné plány. Průchod Merkuru praktickým Býkem je dobou, kdy vládne zdravý rozum. Místo toulavých rozhovorů a čerstvých myšlenek dostáváme dar stability. Jsme schopni si dát na čas, naplánovat si cestu a vytvořit pevné základy, které mohou být přínosem pro naši budoucnost.

Konkrétní hodnoty a praktické perspektivy budou pravděpodobně během tohoto přechodu pro nás všechny nabývat na významu. Merkur v Býku nás přiměje kopat pevné základy, brát vážně závazek a pokračovat v něm. Věci, které nyní začneme, budou vyžadovat trvalé úsilí, aby se projevily, a my je svědomitě potřebujeme živit, aby se uskutečnily. Zde se vyplatí ohleduplnost a péče. Merkur v Býku má rád rutinu a dodržuje pravidla, jakákoliv nejistota ohledně pokynů vede spíše k výzkumu než k unáhleným závěrům. Komunikace může být během této doby pomalá, nejenže jsme více nakloněni zvažovat svá slova, ale může nám trvat čas, než rozeznáme, co si skutečně myslíme. Nic není dané pro toto znamení, které potřebuje posoudit všechny potenciály pro to nejpraktičtější a nejudržitelnější. Někdy máme problém začít pod tímto znamením, ne kvůli prokrastinaci, ale proto, že jsme prostě ještě neučinili pevné rozhodnutí. Býk je znamení, které je velmi propojené s hmotným světem, takže je zde kladen zvláštní důraz na to, co je skutečné během Merkuru v Býku. Během tohoto tranzitu máme zvýšenou schopnost upevnit plány, získat podporu a dosáhnout velkého pokroku. 

 

27.3.-11.4.2022 Merkur ve znamení Berana

Merkur vstoupil do znamení Berana. Tento Merkur a Beran zrychlují naši duševní energii. Můžeme očekávat, že tento tranzit změní způsob našeho myšlení a komunikace. Komunikace může být rychlá, vznětlivá, impulzivní. Pokud se cítíte vášnivější, cílevědomější a odvážnější ve způsobu, jakým komunikujete s ostatními kolem vás, můžete za to poděkovat!

Během této doby je však také důležité mít na paměti, že musíte udělat krok zpět a přemýšlet, než promluvíte. Mějte v tomto období trpělivost pro sebe i pro ostatní. Někdy má vášeň schopnost působit arogantně a agresivní. Nezapomeňte zpomalit, zpracovat a integrovat.

Praktiky pro případy, kdy se cítíte frustrovaní:

  1.  Udělejte si chvilku o samotě, položte si jednu ruku na srdce, druhou na břicho a pětkrát se zhluboka nadechněte.
  2. VYTŘAPEJTE TO. Pusťte si hudbu a pohybujte svým tělem, jakkoli se cítíte povoláni.
  3. Představte si, že jste strom. Podívejte se, jak vaše kořeny rostou dolů a spojují se s mámou zemí a vaše větve a listy nasáklé bílým světlem z otcovského nebe.

Posílám vám všem lásku a světlo pod tímto Merkurem v Beranu.

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Důležité

Vlastnosti a popis kamene, které se nevztahují fyzikálním a chemickým vlastnostem kamene, jsou napsané z obecně šíření a dostupných informací o lidových tradicí využití kamene, nejsou ověřeny vědou, proto dle zákona 89/2012 Sb. není návrhem na uzavření kupní smlouvy.

 

 
Kontakty
Ing. Helena Kristinová
Ing. Helena Kristinová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz