☾ C E L E S T Ý N  ☾

☾ C E L E S T Ý N  ☾

IMG_0086

Mnoho lidí neví o krystalech vůbec nic, přesto se k nim cítí magneticky přitahováni. Cítí hlubokou zvědavost na úrovni duše, kterou prostě nedokážou vysvětlit. Pokud jste to vy, je to vaše intuice, která vás vede, abyste se dozvěděli více. Měli byste poslouchat!

Ve starověkých civilizacích lidstvo využívalo krystaly k manévrování s energií. Možná jste žili celý život v jedné z těchto starověkých civilizací! Dnes pracuji s krystaly, abych zvýšila frekvenci své vlastní energie a energie mého okolí.

Celestýn vibruje na vysoké frekvenci, která podporuje horní tři čakry (krční, třetí oko a korunní čakry). Kvůli zklidňujícím vlastnostem celestýnu a schopnosti aktivovat vyšší tři čakry je to jeden z nejlepších krystalů pro zlepšení kvality spánku a snů. Je znám svou „nebeskou“ energií a schopností rychle přinést klid + mír, zejména pracovníkům Světla. Je nositelem rovnováhy. Pokud potřebujete duchovní detox, celestýn vás podpoří se zpracováním a transmutací nižších frekvencí (strach, hněv, smutek atd.).

Celestýn má velmi vysokou vibrační energii, kterou lze cítit pouhým dotykem! Vyzařuje povznášející vibrace, napomáhá duševní jasnosti a  má uklidňující vibrace, které vyzařují do vaší aury a emočního těla. Tyto energie mohou pomoci „ochladit“ ohnivé emoce a popostrčit vás k udržení mentální čistoty! Odstraňuje nežádoucí návyky a negativní vzorce myšlení.

Řekněte mi přátelé, máte nějaké krystaly?

Celestýn najdete zde https://www.silaenergie.cz/celestyn/

S láskou Helena - SÍLA ENERGIE