Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Minerální náramek achát, hematit a onyx

 
Dostupnost Skladem (1 ks)
335 Kč
   
Kategorie Náramky z minerálů - 6 mm
 

Achát je úžasný minerál, který má různou škálu barevných odstínů. Různé barvy achátu tím pádem čistý různé čakry

Potřebujete podpořit sebedůvěru a poznat sám sebe? Achát vám dodá sílu a rovnováhu v citech, tělesnou a i rozumovou. Odhaluje skryté okolnosti a tím překonává negativní pocity - zlobu, zahořklost a odstraňuje vnitřní napětí, co v sobě dusíme. Tím posiluje soustředění a dodává odvahu k praktickým rozhodnutí a upřímností sám k sobě. Achát navozuje pocit bezpečí.

Minerál stabilizuje auru - ruší a přetváří negativní energie na pozitivní energie. 

Při citových zklamání nám pomáhá dávat odvahu k hledání nové lásky.

***************

Hematit, ochranný kámen, uvádí tělo, mysl i ducha do rovnováhy. Hematit má v sobě element jang, zajišťuje vyrovnanost meridiánů, čím napravuje nerovnováhu jin. Chrání nás a odstraňuje negativní energie, které by chtěly vstoupit do aury. Hematit uklidňuje tělo a dává ho zpět do rovnováhy. 

Na duševní rovině nám pomáhá třídit naše problémy a obrací pozornost na na důležité věci, které aktuálně potřebujeme pro přežití. Tento minerál zvyšuje důvěryhodnost, sebevědomí, rozvíjí spolehlivost, asistuje při překonávání různých návyků.

Řešíte vlastní chyby? Hematit Vám pomůže je přijmout jako ponaučení do budoucna a ne jako žádnou katastrofu. 

Hematit je užitečný při studiu matematiky nebo technických oborů.

***************

Onyx brání a ochraňuje před negativní energií, která je vědomě namířená proti vám. Dodává nám sílu v těžkém období, v citovém i fyzickém vypětí, ukazuje nám ponauční chyb z minulosti a tím léčí stará traumata. Podporuje nás si stát za svými názory a tím se stanete pány svého osudu. 

Onyx snižuje a odstraňuje strach, obavy a udržuje rovnováhu energií jing a jang v těle. Onyx ale taky dokáže zvýšit a podpořit sebekontrolu, sebedůvěru, ráznost a vytrvalost.