Minerální náramek křišťál, apatit, chryzokol

 
Dostupnost Skladem (1 ks)
335 Kč
   
Kategorie Náramky z minerálů - 6 mm
 

Úchvatná modrá barva apatitu, který má podnětné vlastnosti, zastupuje styčný bod mezi věděním a hmotou. Apatit podporuje filantropické sklony. Apatit člověku dává větší otevřenost a tím usnadňuje navázání kontaktu s ostatními lidmi. Minerál po psychické stránce zvyšuje motivaci a tím nám dodává energii, zároveň tiší lítost, zlost a pročišťuje zmatky a spory. Člověk je pak méně podráždění a není tolik citově vyčerpaný. Je povzbuzen po tvůrčí a intelektuální stránce, rozšiřuje vědomí, otevírá cestu k pravdě.

Pomáhá nám odstranit negativní postoj, lhostejnost a nepřátelství. Je dobrým pomocníkem hyperaktivním a autistickým dětem. 

Je dobrý při meditaci, kterou prohlubuje a zvyšuje hadí sílu nebo-li kundalini. Odblokováním energie krční čakry odstraňuje zklamání, podporuje naší vášeň, blahodárně působí na srdce a stavy citové nevyrovnanosti.

Čištění a nabíjení apatitu
Apatit čistíme pod tekoucí vodou. Apatit nabíjíme krátce na slunečním nebo déle na měsíčním světle.

Další výrobky z apatitu najdete zde.

 

Chryzokol je polodrahokam moudrosti, klidu, upevňuje vztahy, ulevuje bolesti srdce na úrovni srdeční čakry. Ze solární čakry uvolňuje negativní emoce. Je vhodný při meditaci, pomáhá nám se soustředit, vyrovnat emoce, zmírnit neklid a provinění, to co by nám bránilo našemu psychickému uvolnění v cestě. Chryzokol působí blahodárně na domov i na vztahy mezi jednotlivými lidi. Chrání nás od negativní energie.

Chryzokol nám pomáhá se spojit s Matkou přírody v jediný celek.

OČISTA A NABÍJENÍ CHRYZOKOLU

Chryzokol stačí čistit pod tekoucí vodou a nabíjet na nepřímém slunečním svitu jednou za měsíc.

Další výrobky z chryzokolu najdete zde.

 

Křišťál je nejúčinnějším, nejznámějším a nejpoužívanějším věšteckým a léčitelským na světe. Křišťál je zesilovač energií a zesiluje energie i jiných minerálů.

Křišťál má univerzální působení, je přiřazen Měsíci i Slunci. Křišťál čistí každou oblast ve všech úrovní, má nejvyšší čistou sílu světla. Harmonizuje všechny čakry. Zář z křišťálu spojuje energie v našich duší, které někdy nevnímáme.

Vibrace křišťálu pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, pomáhá sebezdokonalení, chrání nás před vším zlým a negativní energiemi, zvyšuje naše duchovní schopnosti a síly, odstraňuje bloky, povzbuzuje psychiku, samostatnost.

Čištění a nabíjení křišťálu
Očistu provádíme pod tekoucí vodou nebo ponořením do misky s vodou a solí, klidně i přes  noc. Křišťál nabíjíme libovolně dlouho na přímém slunci nebo při měsíčním svitu.

Další výrobky z křišťálu najdete zde.