Minerální náramek lepidolit a chalcedon

 

 

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
335 Kč
   
Kategorie Náramky z minerálů - 6 mm
 

Lepidolit je velmi uklidňující a odbourává stresy a deprese z každodenního života, mírní negativní emoce vztek, hněv, strach a paniku. Majiteli přináší štěstí, hluboké citové vyléčení, zlepšuje psychické vědomí, tiší narušené emoce, které jsou ve vztahu, podporuje lásku.
Lepidolit odstraňuje nespavost, malomyslnost, utkvělé myšlenky, bloky a jejich příčiny, výkyvy nálada. Je dobrý pomocník k dosazení stanovených cílů a vaší nezávislosti.


Čištění a nabíjení lepidolitu
Lepidolit se čistí pod proudem vlažné vody a nabije se na slunečním světle nebo při úplňku.

Další výrobky z lepidolitu najdete zde.

 

Chalcedon, kámen řečníků, podporuje komunikaci na všech úrovních - telepatie, duševní komunikace s duchy přírody, anděly, rostlinami, zvířaty, nebo živé formy z jiných dimenzí. Tento úchvatný polodrahokam přeje k mezilidským vztahům. Nikdo není nepřítelem, všichni jsme na jedné lodi, jsme si rovni a můžeme si navzájem pomáhat i inspirovat.

 

Je to úžasný kámen, který pohlcuje negativní energie a mění jí v pozitivní do svého okolí. Dalším tématem chalcedonu je laskavost, štědrost, přátelství a radost. Majitele vede k sebereflexi a ho laskavým a otevřeným ke svému okolí.

 

Chalcedon harmonizuje energetické toky mezi tělem, myslí a duchem. Zahání zlé sny, strach, smutek a zároveň posiluje sebevědomí a odvahu.

 

Čištění a nabíjení minerálu chalcedonu

 

Chalcedon miluje čistou říční vodu, kde je částečně ponořen a částečně na něj svítí, ale můžeme ho čistit i pod proudem vlažné či studené vody. Chalcedon nabíjíme na paprscích slunečního svitu na drúze křišťálu nebo i bez ní.


 
Další výrobky z chalcedonu najdete zde.