Minerální náramek karneol a hematit

 
Dostupnost Skladem (1 ks)
349 Kč
   
Kategorie Náramky z minerálů - 8 mm
 

Hematit, ochranný kámen, uvádí tělo, mysl i ducha do rovnováhy. Hematit má v sobě element jang, zajišťuje vyrovnanost meridiánů, čím napravuje nerovnováhu jin. Chrání nás a odstraňuje negativní energie, které by chtěly vstoupit do aury. Hematit uklidňuje tělo a dává ho zpět do rovnováhy. 

Na duševní rovině nám pomáhá třídit naše problémy a obrací pozornost na na důležité věci, které aktuálně potřebujeme pro přežití. Tento minerál zvyšuje důvěryhodnost, sebevědomí, rozvíjí spolehlivost, asistuje při překonávání různých návyků.

Řešíte vlastní chyby? Hematit Vám pomůže je přijmout jako ponaučení do budoucna a ne jako žádnou katastrofu. 

Hematit je užitečný při studiu matematiky nebo technických oborů.

Čištění a nabíjení hematitu
Hematit čistíme proudem vlažné vody. Hematit nabíjíme na slunci libovolně dlouho.

Další výrobky z hematitu najdete zde.

Karneol se používá k ochraně a povzbuzení člověka. Vibrace karneolu v nás probouzí sexualitu, vitalitu, radost a hravost. Karneol má zemskou energie a rezonuje s druhou sakrální čakrou, ale blahodárně působí i první kořenovou čakrou. Energie karneolu je vhodná pro všechny snílky, kterým chybí kontakt s realitou, žijí v minulosti a hledají naději v budoucnosti s tím, že něco se samo změní. Je to kámen TADY A TEĎ, zprostředkovává kontakt s realitou.

Karneol uzemňuje mysl i tělo, odstraňuje rušivé myšlenky, představy a závislostí všeho druhů, chrání nás před negativními energiemi, zvyšuje sebedůvěru, důvěru k ostatním.

Očista a nabíjení karneolu
Karneol čistíme pod proudem vody. Karneol nabíjíme na slunci libovolně dlouho.

Další výrobky z karneolu najdete zde.